امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم)

دلم واسه اینکه یه بار دیگه صداش کنمو....
اونم بگه#جانم پرمیزنه..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ѕααяeη ، ᴀʀмɪss ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Emmɑ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
Star 
زندگی اونجا خلاصه میشع که اگه از پیشش برمیگردی دستات بویِ دستاشو میده...!
هنوزم دوسش دارم(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، єη∂ℓєѕѕღ
خیلیا هستن طالبتن، ولی فقط بعضیا هستن که
 لایقتن!

حواست باشه (:
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، моои ، _Strawberry_ ، Emmɑ
با کسی باش که "تو" را بخواهد
نه کسی که "تو را هم" بخواهد
Nashenas(:
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _Strawberry_
Shocked 
کف کرده و بی اراده عاشق نشوید:-[

بر دلبر پر افاده عاشق نشوید:-!
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
من دلتنگ روزهایی‌ام که کودکان چند ساله‌ای بودیم و برای هم، وقت داشتیم. روزهایی که از کم و کاست زندگی غافل بودیم و با دو وعده شیطنت و چندتکه آبنبات رنگی، حالمان تعدیل می‌شد و غم‌هامان از لبخندهامان تفکیک.
دلتنگ روزهایی‌ام که از حال هم خبر داشتیم و جویای احوال هم شدن اینهمه مقدمه لازم نداشت.
حالا برای سراغ هم را گرفتن هم وقت نداریم، که وقت داریم و می‌ترسیم، از واکنش‌ها و برداشت‌ها و برخورد‌ها می‌ترسیم. می‌ترسیم آدمِ روبرومان به اندازه‌ی هزارسال نوری عوض شده‌باشد، که رفیق دیروزمان، بیگانه‌ی امروز باشد و عزیزِ دیروزمان، غریبه‌ی فردا...
که حالا هرکداممان گوشه‌ای از این جهان، تنهایی‌مان را بغل گرفته و تظاهر می‌کنیم خوبیم.
من دلتنگ روزهایی‌ام که هیچ آدمی برای پرسیدن حال هیچ آدمی دنبال کلمات مناسب نمی‌گشت، که همین "سلام حال شما" کفایت می‌کرد،
برای روزهایی که هیچ‌کس هیچ برداشت بدی از رفتار و حرف‌های هیچ‌کس نداشت...
من دلتنگ روزهایی‌ام که بدون تکلف، از هر فاصله‌ای کنار هم بودیم و از هم خبر داشتیم...
روزهایی که هنوز معاشرت با آدم‌ها اینهمه سخت نشده‌بود.
:}
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، моои
عجب روزگاری شده! با اولین سرفه یا عطسه بغل‌دستی به سرعت خودت را به خانه می‌رسانی ولی قصه عطسه را تعریف نکن چون زن و فرزندانت فورا قرنطینه‌ات می‌کنند!! راستی عجب روزگاری شده!!
Nashenas(:
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد
بلکه دست از سر آزردن ما بردارد
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، ᴀʀмɪss
صندوق صدقات نیست دل من که گاهی سکه ای محبت در آن بیاندازی و پیش خدای دلت فخر بفروشی که مستحقی را شاد کرده ای . . .
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، ѕααяeη ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
‌‌
قهوه خوشمزه است،
خوشمزگی‌اش به همان تلخ بودنش است
وقتی می‌خوریم تلخی‌اش را تحویل نمی‌گیریم
اما می‌گوییم چسبید...
زندگی هم روزهای تلخش بد نیست،
مثل قهوه می‌ماند؛ تلخ است اما لذتبخش،
تلخی‌هایش را تحویل نگیر و بخند...

#رومن‌_پولانسکی
 سپاس شده توسط Emmɑ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، єη∂ℓєѕѕღ ، شـــقآیــق ، _Strawberry_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان