امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(03-03-2021، 12:16)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 9:31)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشسته ام به در نگاه میکنم
نه خیر داری به دوربین نگاه می کنی.
: دی

(03-03-2021، 12:15)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@فرنودِ بن گیومرث
من یه حسی دارم به اسم حسِ ششم؛
که داره الان بهم میگه که تا الان خواب بودی._.
به نظرت درست میگه؟!
اصلاً اون هیچی،
از کجا فهمیدی بیدار شدم؟
مگه پنهان نیستم؟

بسوزه پدر عاشقی اخ اخ

@Волшебник
مبارکا
آگهی
@Волшебник
مبارکه^-^
 سپاس شده توسط Волшебник
@Berserk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Smile))))
(03-03-2021، 12:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 12:27)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبممم. فقط دوست دارم زودتر سال تموم شه. شدید به تعطیلات نیاز دارم. :"|

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=6220&page=7
شما هم این چالشو برید^^

سختههه
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(03-03-2021، 12:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 12:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=6220&page=7
شما هم این چالشو برید^^

سختههه

)"
 سپاس شده توسط Medusa
(03-03-2021، 11:32)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 9:14)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه چیزایی ک درباره خودت گفتی قشنگ وصفتن و بهت میان:/
امیدوارم ی روز قلبت از کار بیوفته بیای مطبم:/
انجمن نیست که
لامصب مرکز خود شیفتگیه
برو قلب عمتو درمون کن =)
والا عمم هیچیش نی از من و ت هم سالم ترع:/
چی میگی اینجا مرکز خودشیفتگی بود بعد تصمیم گرفتن انجمنش کنن:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط Mohlek
@Medusa
سلام Smile

مای فکر بسیار درگیر ://

اینو بخون
:///
 سپاس شده توسط Medusa
@Волшебник
بنفش شدنت کلی مبارک ^^

@"ƤᴏᴏƁᴏи"
فکر میکردم دوستتمSmile
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط Волшебник
تئوری دیگری که در زمینه خواب‌های تکراری مطرح می‌شود این است که گذشته فرد ممکن است باعث بروز این خواب های تکراری شود. افرادی که در گذشته خود نوعی آسیب را پشت سر گذاشته‌اند و این آسیب درمان نشده است؛ اکنون این کابوس‌های تکراری را می‌بینند و در حال مقابله با آن هستند. هر مسئله حل نشده در ذهن، هر احساس سرکوب شده یا هر نوع نگرانی در مورد آینده می‌تواند در قالب خواب‌های تکراری بروز کنند.
صبر کن اگه اون یکی مقالرم پیدا کنم میفرستم :/
@Medusa
 سپاس شده توسط Medusa
(03-03-2021، 13:00)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
سلام Smile

مای فکر بسیار درگیر ://

اینو بخون
:///

همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه... تئوری دیگری که در زمینه خواب‌های تکراری مطرح می‌شود این است که گذشته فرد ممکن است باعث بروز این خواب های تکراری شود.

*Horror*
 سپاس شده توسط Prometheus ، فرنودِ بن گیومرث

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان