امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(03-03-2021، 9:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید یه جلسه برات کلاس بزارم.-.
وضع خودم از این بدتر بود تو باره اول دوم
خط چشمتت مدادیه نه؟!
برا منم بذار ._.*
خط چشم کشیدنش یه طرف .. قرینه شدن دوتا چشم یه طرف :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 166
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Emmɑ ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(03-03-2021، 9:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 9:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق زیستم اما ،از معلمش تنفر دارم.
+
خط چشمتت مدادیه نه؟!
وایی ولی من یه معلم زیست دارم فامیل هم هستیم هم خودش هم شوهرش خیلی جذابن خیلیییی

جر خوردم براش افتضاح شده لنتییییی ابروی هرچی خط چشمه بردم
نه بابا مداد چیه از اون یکی هاستTelegh_01
جوننننننننننننن

احمق
منظورم از اون خط چشم مدادیاس نه مداد
.-.

(03-03-2021، 9:58)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خط چشمتت مدادیه نه؟!
برا منم بذار ._.*

من از چسب استفاده میکنم.-.
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Thyme
(03-03-2021، 9:58)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 9:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی ولی من یه معلم زیست دارم فامیل هم هستیم هم خودش هم شوهرش خیلی جذابن خیلیییی

جر خوردم براش افتضاح شده لنتییییی ابروی هرچی خط چشمه بردم
نه بابا مداد چیه از اون یکی هاستTelegh_01
جوننننننننننننن

احمق
.-.
استاد دانشگاه هم هستن زنو شوهری
عه شهلا منم میگم مدادی نیستتتتتتتتتتتتتتتتت-ـ-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مدلی

(03-03-2021، 9:58)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خط چشمتت مدادیه نه؟!
برا منم بذار ._.*

جرر
حالا یکیشم انداختم شبیه دوست دختر پوبون شدم-ـ-
پدم در اومد برا این هزار بار پاک کردم اخر الکی کشیدم
(03-03-2021، 10:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 9:58)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوننننننننننننن

احمق
.-.
این مدلی

من فکر کردم مدادیه
این مدلی که تو داری موقع کشیدن اصلا اونطوری نمیشه
خط چشمم خودمم همینه
نمیدونم واقعا چجوری کشیدی.-.
 سپاس شده توسط Emmɑ

برا منم بذار ._.*
چسبِ خاصیه ؟ چطوری بگو بگو @_@
منم هروقت میزنم چشمام باهم فرق میکنه :/
Unknown
(03-03-2021، 10:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 10:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مدلی

من فکر کردم مدادیه
خط چشمم خودمم همینه
با مداد یه بار کشیدم افتضاح شد مستطیلی بود فکر کنم
حالا رژ لبم کشیدم باهاش بعد از دیدن خودم وحشت کردم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(03-03-2021، 10:03)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چسبِ خاصیه ؟ چطوری بگو بگو @_@
منم هروقت میزنم چشمام باهم فرق میکنه :/
نه بابا چسب کاغذی
*-*
بعد هر موقع فرق کرد برو یه کاری کن
یه گوش پاک کن ور دار
بعد بزنش تو مرطوب کننده
بعد نا همواری هاشو درست کن!

(03-03-2021، 10:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 10:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فکر کردم مدادیه
خط چشمم خودمم همینه
با مداد یه بار کشیدم افتضاح شد مستطیلی بود فکر کنم
حالا رژ لبم کشیدم باهاش بعد از دیدن خودم وحشت کردم

لولللل
 سپاس شده توسط Thyme ، Emmɑ
(03-03-2021، 9:52)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 9:48)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قطعا یه روزی به همه کارای گذشته مون میخندیم،
 منتها برای بعضی خنده‌ها، بهای زیادی دادیم(:

اون خنده ، خنده ی عصبیه پس فک کنم  Big Grin

خوبه که قشنگ تا عمق متن های من میرسی  Telegh_01
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Thyme
اقا چه خبرتونه ؟؟!!
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط Thyme
خانوما
@*Aɴѕel*
@ƤᴏᴏƁᴏи
می بینم که دیشب چالش های بی ادبی عَم بازی کردین ؟  2
(ایندفه خواستین بازی کنین منم صدا کنین :دی )

(03-03-2021، 10:13)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا چه خبرتونه ؟؟!!

خبری نی که 3cy
Unknown
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان