امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(02-03-2021، 22:00)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.رفتم خرید بدتر شدم
فقط 1 شال و 1 روسری و یه بلوز خریدم._.
هیچی مورد پسندم نبود لاناتییی
جات خالی با شبنم رفتیم مخ زدیم|:

آره دقیقا منمـ خیلی سخت پسنـدمـ :!

بی ادبـ ایـن چ حرکتـی بُـود زدیـ :|
._.بمولا؟!
من هیچ حرکتی نزدم._.
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
آگهی
(02-03-2021، 22:19)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:16)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ک اصرار میکنی چشم:/ ( البته من هنوز زیاد اینجا رو بلد نیستم میترسم بت نگم بزنی بنم کنی والا معلوم نی بت میاد از اون آدمای قدرتمند اینجا باشی:/)
این ی نمه خله
کلا همش جر و بحث میکنه با من:/ هیییی اما من از بس دختر مودبی ام سعی میکنم چیزی نگم بش:/
ی چیزی بگم بین خودمون بمونه باورت میشه حتی خرگوشا رو از راه ب در کرده:/ میشنه سیگار میکشع باشون:/
و ....
حالا باز یادم اومد تگت میکنم میگم بت:/

من ازین بازی کثیف مدیریت اینا کشیدم بیرون(= 
الان فقط ی کاربر سادم|: 

این میخواسته یکی دیگه رو در به در کنه احتمالا اشتباهی خرگوشا از راه بدر شدن  Telegh_01

باشه ^.^

خب خدا را صدهاا مرتبه شکر
نع از بس بیکارع قصدش همون خرگوش فلک زده بوده:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
(02-03-2021، 22:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:18)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احیانا اخیرا تو سایت نکس وان کامنت نزاشتی؟
دقیقا یکی ب همین نام زیر عاهنگ مهدی احمدوند کامنت گزاشت :/

نه بابا من خیلی وقته تو نکس وان نرفتم
با اهنگاش حال نمیکنم
اسکی از من ؟!اونم تو روز روشن؟!-_-
عع پ اون کی بود ؟
عارع دیگه نمیتونن محبوبیتتو تحمل کنن هی اسکی میرن ازت

(02-03-2021، 22:18)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:08)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی دو دیقه نبودیم جو سازی کردی باز ؟
برو تو اتاقت ب کارای بدت فک کن =)

منو و جوسازی میخونیم با هم اصن؟:/ هیییی خدا بگم گور ب گورت کنع ای گور ب گور شده
اصن ب منِ معصوم میاد اهل کار بد باشم؟
فرشته زمینی ام کلا☆_☆
ن بابا شما اصن گلی از گلهای بهشتی ک بخاطر نقص فنی در دم و دسگای عزراییل ؛ تو اهواز بدنیا اومدی :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(02-03-2021، 22:18)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:17)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا زود گذشت؟!
انگار هزارسال بود!

من هنوز باورم نمیشه فقط ۱۷ روز مونده..

اهوم :/
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
@"Alien"
دیدی گفتم نمیتونم تحمل کنم؟.-.
 سپاس شده توسط Prometheus
(02-03-2021، 22:24)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:19)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازین بازی کثیف مدیریت اینا کشیدم بیرون(= 
الان فقط ی کاربر سادم|: 

این میخواسته یکی دیگه رو در به در کنه احتمالا اشتباهی خرگوشا از راه بدر شدن  Telegh_01

باشه ^.^

خب خدا را صدهاا مرتبه شکر
نع از بس بیکارع قصدش همون خرگوش فلک زده بوده:/

بدبخت خرگوش ک وارد این بازی کثیف شد 
 سپاس شده توسط Mohlek
(02-03-2021، 22:22)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:16)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنم! با شناختی که من دارم ازشون!

جدی؟؟؟؟  مرسییی... خخخ

فک کردی شوخی کردم گفتم میخواست بکشه؟ جدی جدی میخواست بزنه پودرم کنه |: 
الان میخنده بم 
بعد  هی میخوام خندم نگیره ضایع نشه 
هی نمیشه 
انقد میمونه تا خندم بگیره بعد میره 

دعا میکنم واس توام اینطوری شن 
شاد باشین دور هم .....  Big Grin

(02-03-2021، 22:15)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زمان چه زود گذشت!

از کِی؟

دهنت سرویس خخخ 4fvf یا امام زمان خودت کمک کن
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(02-03-2021، 22:23)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:19)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک فرد مواد فروش.
(بقیه اطلاعات محفوظ است)

کِی بقیه اطلاعات به دسترسی همگانی خواهند رسید؟ 
هرگز
Everything is Temporary(:
(02-03-2021، 22:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"

اهوم!
نمیتونم درکت کنم!
 سپاس شده توسط Emmɑ
(02-03-2021، 22:28)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"

اهوم!
نمیتونم درکت کنم!
مرض دارم مثل تو خَرَم
 سپاس شده توسط Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان