امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(02-03-2021، 19:38)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:37)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

بخدا میزنمت .____.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 101
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(02-03-2021، 19:42)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشور خفه شو/:
اگه دوستت نداشتیم ک تو بلک لیستمون بودی و باهات حرف نمیزدیم من دوست میدارم
چشم:ngh:
میدونم عشقم:ngh:
کلی گفتم:ngh:

منظورم اشخاص دیگه ای بودن((:
من بیشتر دوست دارم♥️♥️♥️♥️

کلی چی غلط خوردی کلی گفتی همه دوست دارن/:
عرررررر بیا مسخر ه بازی کنیم حالمون خوب شه
https://i.pinimg.com/236x/a0/6e/84/a06e8411d83b14945b7b883f616d0c5f.jpg
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Medusa ، Thyme ، شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:44)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:38)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا میزنمت .____.

ننه این منو گیر اورده به این شکلکه :| حساسم کرده &^&
دیگه نمیخام ببینمشششش =./////////
من دیگه تا عمر دارم از این :| استفاده نمیکنمممم (سمسبذلذمثعبذم =.///////)
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@Medusa
به تپه...یا یه کوه فکر کن
اولین تصویری که میاد تو ذهنت رو بگو کجا دیدی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:42)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:41)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره عزیزم
هیچ وقت ازین فکرا نکن  Heart

هعیی..
آخه هیچکی جواب نقل قولامو نمیده):
وایی آوا اینو ببین تا ؟آخر خیلی متنش قشنگه*-*
https://www.pinterest.com/pin/727049933592187469/

این شد دلیل ؟ نیشگون بگیرمت من الان ؟ -_-*
دیدممم cry girl
آخه اینطوری فک کردن .. که چرا کسی منو دوس نداره .. چرا من تنهامُ فلان ..
خود به خود آدمو هُل میده سمت کسایی که فقط لب و دهن میان و تظاهر میکنن دوسِت دارن ..
و آدم سخت ترین زخمارو از همین آدما میخوره وقتی می بینه واقعی نبودن.
خانواده همیشه ی خدا بهترینن *-* هرچقدم کم و کسری داشته باشن
Unknown
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
(02-03-2021، 19:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:44)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:49)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکن برادر
نکننننننن غک۵۳غکغد۵غاکع۳۵دا ._. =.//////
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:42)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم:ngh:
میدونم عشقم:ngh:
کلی گفتم:ngh:

منظورم اشخاص دیگه ای بودن((:
من بیشتر دوست دارم♥️♥️♥️♥️

کلی چی غلط خوردی کلی گفتی همه دوست دارن/:
عرررررر بیا مسخر ه بازی کنیم حالمون خوب شه
https://i.pinimg.com/236x/a0/6e/84/a06e8411d83b14945b7b883f616d0c5f.jpg

خداروشکر..مرسی از همه(((:
خداااا دیونههTelegh_01

خیلی وقت بود ازش استفاده نمی‌کردم/:497
آبنبات میخوایی؟497
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
@setayesh-
We'll never forget you(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:48)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:42)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیی..
آخه هیچکی جواب نقل قولامو نمیده):
وایی آوا اینو ببین تا ؟آخر خیلی متنش قشنگه*-*
https://www.pinterest.com/pin/727049933592187469/

این شد دلیل ؟ نیشگون بگیرمت من الان ؟ -_-*
دیدممم cry girl
آخه اینطوری فک کردن .. که چرا کسی منو دوس نداره .. چرا من تنهامُ فلان ..
خود به خود آدمو هُل میده سمت کسایی که فقط لب و دهن میان و تظاهر میکنن دوسِت دارن ..
و آدم سخت ترین زخمارو از همین آدما میخوره وقتی می بینه واقعی نبودن.
خانواده همیشه ی خدا بهترینن *-* هرچقدم کم و کسری داشته باشن

ن نگیر تو دعوا های روزانه با خوهرم خوب نیشگون میخورم ولی کیف میده چون من چنگ میزنم/:
قشنگ بود نه؟ D:
من فقط امشب این فکرو کردم وگرنه من همیشه خداروشکر میکنم بخاطر دوستام این میمونای عنتر ._.
نمد چرا ینطور شدم هم زودرنج شدم هم سگ شدم هم ازین چیزای چرت فکر میکنم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Thyme ، شـــقآیــق ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان