امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه 403

(07-02-2021، 19:00)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнυη"
قبول دارم بعضی کیپاپرا بدن!! مثل این Telegh_01
@"AVA_MADI*"

فیکه اصلا!!

چی گفتی؟؟.____.
آگهی
(07-02-2021، 21:37)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا تا جایی که من‌میدونم اگه عشقت عاشق نفر قبلی بشه چیکار میکنی بود موضوع تاپیک ؛ که همه میتونن توش شرکت کنن
حالا بازم نمیدونستم قبلش باید از حضرت عالی اجازه میگرفتم
بمولات کو پ؟
تو جیبم :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(07-02-2021، 21:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:32)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرعت داری بیا ببین چجوری حالتو میگیرم4fvf

الو سینا.....خوبی داش:/
بیا ببین این چی میگه 4fvf

ب داداش من چیکار داری////:
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Prometheus
(07-02-2021، 21:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:33)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خودت میدونی بهتر از هرکسی
به هر حال مشکلی و بحثی نبودکه به خودت میگیری من به مثال زدم در کل اولشم گفتی خلایق هرچه لایق جواب ش همین بود وگرنه توهین و بحث نبود

شما خوهاشا وارد نشو ضربه میبینی چیزی که نه ربطی داره و نه موضوعی بهت نمیخوره رو تداعی نکن برا خودت مثال چی رو میزنی
والا تا جایی که من‌میدونم اگه عشقت عاشق نفر قبلی بشه چیکار میکنی بود موضوع تاپیک ؛ که همه میتونن توش شرکت کنن
افرین دقیقا مشکلت هوین بد موقع و مستقیم وارد شدی ینی منظورت با بحث ما بود 
بزن خودمون ما قدیمی های اینجا هستیم هر بحثی و دعوایی هم باشه بین خودمون و نیازی نیست نظر ونباید از طرف جدید بازگو بشه 
این نکته رو یادت باشه
اجازه لازم نیست شخصیت خودت رو نشون میدی با این حرف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط Mohlek
(07-02-2021، 21:37)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
همیشه بهترین ارسال کننده ای

همیشه ک نه

ولی گاهی اوقات آره
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(07-02-2021، 21:39)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الو سینا.....خوبی داش:/
بیا ببین این چی میگه 4fvf

مبخوام بگم بیاد اینجا جمت کنه :/
 سپاس شده توسط ѕααяeη
ما دختریم دیگ(:
هیچوقت کسی نمیتونه دیوونگی هامونو ن تحمل و ن درک کنه!
دیوونه بازیمون ب هیچکی ربطی نداره هیچکی
هاهاها

(07-02-2021، 21:41)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:39)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبخوام بگم بیاد اینجا جمت کنه :/
چی گفتی؟
ب شوهر من چیکار داری/:
رامونا بدون اطلاع برادرش ازم خاستگاری کرد برا داداشش و منم قبول کردم هاها
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، Prometheus
(07-02-2021، 21:39)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین دقیقا مشکلت هوین بد موقع و مستقیم وارد شدی ینی منظورت با بحث ما بود 
بزن خودمون ما قدیمی های اینجا هستیم هر بحثی و دعوایی هم باشه بین خودمون و نیازی نیست نظر ونباید از طرف جدید بازگو بشه 
این نکته رو یادت باشه
اجازه لازم نیست شخصیت خودت رو نشون میدی با این حرف
آها پس با این حرفتون میخواستین بگین که بصورت کلی نباید تو موضوعاتتون مثل دعوا با ممد گاو کشو اینا دخالت کنم

به هر حال خیلی ممنون که از دو عامل تخریب و نصیحت بصورت همزمان استفاده کردین و ما رو به فیض رسوندین ؛
چشم؛
مام دیگه تو کاراتون دخالت نمیکنیم

حله؟
ناشناس
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(06-02-2021، 23:37)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

؟!؟!
آراز (:

چیه خو معلممون گف اسم مامان بزرگش بوده منم چون خعلی برا معلممون احترام قائلم و اسمش برام مقدسه افتخار دادم دادمش به زن آیندت ۰-۰ Big Grin
آراز... یاد ابزار افتادم ۰-۰ ن همون رادین خوبه اسم بچمم میزارم رادوین ۰-۰ /:
@"★ɢʟᴏʀɪᴀ★"ب قول بعضیا خیلی ایزی ب پایان رسید
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان