امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

(12-01-2021، 23:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2021، 23:52)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مگه شبه؟ روز بخیر/:

منو تو سر کسی با هم دعوا داشتیم من خبر نداشتم؟:v
httpdl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210113-003802-Chrome.jpg

سر یکی ک نبود خلاصه راجب احمق بودن من بود4fvf
آگهی
واییی دلی این رمان تیمارستانی چقدر باحاله خیلی متفاوت Heart باز پانتومیم باحالتره چرا جلد دومش پی دی اف نیست دارم از کنجکاوی میمیرم که چی میشه 17
 سپاس شده توسط دلارام1383
(13-01-2021، 9:20)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 9:14)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بابا غصه چیه !!!!! Big Grin

ایوللللللللللللل ای کلک تو از من علومت بهتره  هااااااااا  

مگه امتحان ریاضیتو دادی چرا به من نگفتی چند شدی Exclamation Angry  خخخخخخ

بگممممممم نوزده و هفتادو پنج صدم شدم   واییییی خداااااااا چراااااااااا 25 صدممممممممممم باید کمممممممممممممم شممممممم crying  crying 45

نه بابا تو بهتره علومت اگه من علومم خوب بود میرفتم تجربی

(13-01-2021، 9:12)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون آخرین امتحانه غول حساب میشه.
منم همینطور

بله یک غول خوشگل و اسون Big Grin

افنر

(13-01-2021، 9:32)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی دلی این رمان تیمارستانی چقدر باحاله  خیلی متفاوت  Heart  باز پانتومیم باحالتره چرا جلد دومش پی دی اف نیست دارم از کنجکاوی میمیرم  که چی میشه 17

دیونههههههههههه نمره به این خوبی  میدونی من چند شدم 17 شدم هق هق اونوقت تو سر بیستو پنج صدمممممممممممم crying crying crying

جلد دومش حکم کن ولی انلاینه هنوز پی دی افش نیومده فعلا برو ادامه رمانتو بنویس یا رمان دختر بد پسر بدتر رو بخون اینم خیلی باحاله و متفاوته 

منم ادامه رمانمو وقت کردم میزارم  تو تایپیکم یادت نره بخونی
==================

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ …

===================
 سپاس شده توسط @ساحل@
(13-01-2021، 9:39)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 9:20)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگممممممم نوزده و هفتادو پنج صدم شدم   واییییی خداااااااا چراااااااااا 25 صدممممممممممم باید کمممممممممممممم شممممممم crying  crying 45

نه بابا تو بهتره علومت اگه من علومم خوب بود میرفتم تجربی

بله یک غول خوشگل و اسون Big Grin

افنر

(13-01-2021، 9:32)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی دلی این رمان تیمارستانی چقدر باحاله  خیلی متفاوت  Heart  باز پانتومیم باحالتره چرا جلد دومش پی دی اف نیست دارم از کنجکاوی میمیرم  که چی میشه 17

دیونههههههههههه نمره به این خوبی  میدونی من چند شدم 17 شدم هق هق اونوقت تو سر بیستو پنج صدمممممممممممم crying crying crying

جلد دومش حکم کن ولی انلاینه هنوز پی دی افش نیومده فعلا برو ادامه رمانتو بنویس یا رمان دختر بد پسر بدتر رو بخون اینم خیلی باحاله و متفاوته 

1061738 هفدهههههههههههه وای خاک کربلااااااااااااا به سرتتتتتتتتتتت میدونی اگه من 17 شم خودمو میکشم crying

هییعییییئ چقدر حرص ادمو در میارنا باشه میرم میخونم صحنه دار که نیست؟
 سپاس شده توسط دلارام1383
(13-01-2021، 9:46)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 9:39)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1061738 هفدهههههههههههه وای خاک کربلااااااااااااا به سرتتتتتتتتتتت  میدونی اگه من 17 شم خودمو میکشم  crying

هییعییییئ چقدر حرص ادمو در میارنا   باشه میرم میخونم   صحنه دار که نیست؟

تو فرق داری خر خونیییی دیگه من  مگه میتونم از پای رمان پاشم  روزی دوسه تا رمانو خوندم   فکر کنم دیگه چیزی باقی نمونده باشه 

صحنه دار!! نه زیاد خخخ در حد رمانای خارجی نیست  نگران نباش برو بخون  خخخخخخ
==================

===================
 سپاس شده توسط @ساحل@
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵ 131
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
(13-01-2021، 9:53)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵ 131
kaffe2
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(13-01-2021، 9:51)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 9:46)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1061738 هفدهههههههههههه وای خاک کربلااااااااااااا به سرتتتتتتتتتتت  میدونی اگه من 17 شم خودمو میکشم  crying

هییعییییئ چقدر حرص ادمو در میارنا   باشه میرم میخونم   صحنه دار که نیست؟

تو فرق داری خر خونیییی دیگه من  مگه میتونم از پای رمان پاشم  روزی دوسه تا رمانو خوندم   فکر کنم دیگه چیزی باقی نمونده باشه 

من خر خونم!!!!!! توهم زدی بابا خخخ

دلی عجب سوتی دادی در حد لالیگا بیام تو افق محوت کنم از کی تاحالا میری رمانای خارجی میخونی ینی از دست رفتی ابجیی خخخخخخ

مامانم فهمید تلگرام نصب کردم فورا گفت پاک کنم تو شادم که نمیشه پیام داد از بس هنگیه
 سپاس شده توسط دلارام1383
(13-01-2021، 10:20)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 9:51)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خر خونم!!!!!! توهم زدی بابا  خخخ

دلی عجب سوتی دادی در حد لالیگا بیام تو افق محوت کنم از کی تاحالا میری رمانای خارجی میخونی   ینی از دست رفتی ابجیی خخخخخخ

مامانم فهمید تلگرام نصب کردم فورا گفت پاک کنم تو شادم که نمیشه پیام داد از بس هنگیه

نه بابا Telegh_00  منو رمانای خارجی نه من نبودم نی نی بده بود  Big Grin عجب سوتی دادما خخخ
==================

===================
 سپاس شده توسط @ساحل@
(13-01-2021، 9:26)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2021، 23:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو تو سر کسی با هم دعوا داشتیم من خبر نداشتم؟:v
httpdl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210113-003802-Chrome.jpg

سر یکی ک نبود خلاصه راجب احمق بودن من بود4fvf

:/
مریضی ب قران
مریضی

(13-01-2021، 2:10)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییی  10

تو فقط بگو هعی:v
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان