امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

(11-01-2021، 21:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ"
جرررر:|>
اون صدام تو بغض قلم چطور بود-.-؟!

دروغ نگو صدای خودت نبود!!
من فکر کردم خوانندس برگام!
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(11-01-2021، 21:31)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 21:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ"
جرررر:|>
اون صدام تو بغض قلم چطور بود-.-؟!

صدای خودم بود:/
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
(11-01-2021، 21:25)mojtababl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبین Telegh_59
علیک سلام...
خوب نیستم Sad
هر وقت یکی میگه خوبی،خوب باشم خودکار بد میشم و اگه بد باشم میگم بدتر میشم Sad
(11-01-2021، 21:25)mojtababl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبین Telegh_59

سلام به خوبی شما...معرفی کن
(11-01-2021، 21:00)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایش:|

چیشد |=

(11-01-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مورد خاصی داره؟

چرا ویرایش کردی {: 
منظورت صحنس؟ نه فک کنم نداره 
:||||||||||کیل می فور اور
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(11-01-2021، 21:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 21:31)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب صدای خفنی داری بیا صوتی بحرفیم:|
دان کردمش راضی باش:/
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(11-01-2021، 21:33)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 21:00)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیشد |=

چرا ویرایش کردی {: 
منظورت صحنس؟ نه فک کنم نداره 

گاددددددد
منو گاوووکن
Never say again "kill me"
Never ever

(11-01-2021، 21:34)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 21:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فنم میشی^-^؟
راضیِ راضی ام*-*
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(11-01-2021، 20:52)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 19:28)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ججلچرچرجلح اونا خیلی قشنگ بودنSmile
حتما!^^

Telegh_42

(11-01-2021، 18:07)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین...عه منکه گرم گرفتم...این گرممه 129f

لاناتی گرم :| Telegh_01

میخوای سرد بشم؟ هاهاها =|||||
حاجی اصل ندادی شما
(11-01-2021، 21:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 21:33)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاددددددد
منو گاوووکن
Never say again "kill me"
Never ever

(11-01-2021، 21:34)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فنم میشی^-^؟
راضیِ راضی ام*-*

اره لعنتی 
من گیتار میزنم تو فقط بخون 
ته صدات شبیه سوگنده !
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|-ANDROID-|

خب وقتی تو خصوصی ازم سوال میپرسی وقتی قفلش کردی چطوری جوابتو بدم همینجا بدم؟
==================

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ …

===================
 سپاس شده توسط @ساحل@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 41 مهمان