امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(01-11-2020، 12:52)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:41)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخودا^^
بستنی می خوری؟D:

پآبنباته.......
؟!
آگهی
(01-11-2020، 12:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:35)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیام ب بالینت طلاقم میده))):

نهههه من میرم افسردگی بگیرم)):
شقا اون شبه اون حرفو بهت زدم بعد آف شدم از ترس اینکه باهام دعوا کنی از استرس دل درد گرفته بودم شبم همش خواب چرت و پرت میدیدم/:

اوخی الهیTelegh_01
الان خوبی؟Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(01-11-2020، 12:49)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:18)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دانشگاه یه ‌کاغذ موقع ثبت نام دادن بعد بردم پلیس+۱۰ معافیت تحصیلی دادن
آها خب دمت گرم تا اینجاش رو منم موقع ثبت نام انجام دادم، +10 هم یه کاغذ داد بردم دانشگاه.
یه وبینار بود یه بخشیش گفت واس معافیت تحصیلی هر موقع اطلاع دادیم بیاید 
الان سوالی که پیش اومده برام اینه که مگه من انجام ندادم مراحلشو؟ مرحله دیگه ای مونده یا تمومه کار من

واسه من که دیگه بعد اینکه معافیت تحصیلی گرفتم چیزی نگفتن. شاید بعضیا هنوز تکمیل نکردن کاراشونو
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
مچکرم.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، سهَ‌ند
ادوب خره28
شاد خره28
وبینار خرهههه28
همشون خررررررررن28282828

(01-11-2020، 12:36)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"

یو گرل("

عه آنید..ببخشید عشقم الان دیدمممممم
سلام سلام
خوبی ؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(01-11-2020، 13:05)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادوب خره28
شاد خره28
وبینار خرهههه28
همشون خررررررررن28282828

(01-11-2020، 12:36)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"

یو گرل("

عه آنید..ببخشید عشقم الان دیدمممممم
سلام سلام
خوبی ؟
اشکال نداره که گل^^♡
علیک سلام(:
من خوبم عزیزم تو خوبی؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، parisa 1375
(01-11-2020، 12:56)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نهههه من میرم افسردگی بگیرم)):
شقا اون شبه اون حرفو بهت زدم بعد آف شدم از ترس اینکه باهام دعوا کنی از استرس دل درد گرفته بودم شبم همش خواب چرت و پرت میدیدم/:

اوخی الهیTelegh_01
الان خوبی؟Telegh_01

آره Telegh_01
حالا یکی از خوابام:
مامانم ی پسر دایی داره بعد خواب دیدم خونه داییی مامانم اومدن خونمون اون پسردایی مامانمم خونه پدربزرگمه بهم گفتن برو خونه پدربزرگ منم میگفتم نمیرم یهو مامان بزرگم گفت فاطمه میگه حمید(پسر دایی مامانم) انقدخوشگله و پسر خوبیه/: منم میگفتم کی گفتم/:
بعد رفتم خونه پدربزرگم اومد بغلم کرد/:
خاااعععک/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
پس این اخطار لعنتی کی تموم میشه؟):
Everything is Temporary(:
(01-11-2020، 13:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:56)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخی الهیTelegh_01
الان خوبی؟Telegh_01

آره Telegh_01
حالا یکی از خوابام:
مامانم ی پسر دایی داره بعد خواب دیدم خونه داییی مامانم اومدن خونمون اون پسردایی مامانمم خونه پدربزرگمه بهم گفتن برو خونه پدربزرگ منم میگفتم نمیرم یهو مامان بزرگم گفت فاطمه میگه حمید(پسر دایی مامانم) انقدخوشگله و پسر خوبیه/: منم میگفتم کی گفتم/:
خاااعععک/:

مبارکه . عروسیت منو دعوت نکن
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، parisa 1375
(01-11-2020، 13:55)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 13:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره Telegh_01
حالا یکی از خوابام:
خاااعععک/:

مبارکه . عروسیت منو دعوت نکن

Telegh_01
24 سالشه بنظرت یکم زیادی ازم بزرگتر نیست؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط parisa 1375

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان