امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(01-11-2020، 9:40)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 9:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟!؟!
بعد وقتی میگم من از زندگی عقبم بهم میگن ساکت شو !
بفرما !! من بزرگ ترم بعد هنوز درگیر ست کردن جورابم با رنگ شالمم .__.
ازدواجم خودش دردسره

دل تو دلم نیستتتتتتتت

الان راضی ای در کل؟

(01-11-2020، 9:47)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 9:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمت چیه؟

من مجيدم ):
توچي.ى

مجید تو همونی که آواتارای دلبر میذاشتی نه؟
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(01-11-2020، 9:45)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 9:34)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم 19سالمه کرج متاهلم و ی دختر5ماهه دارم

ای جانممم، خدا حفظش کنه برات.  Heart

چطوره زندگی؟ راضی هستی از ازدواجت؟ چون سنت یکم کم بوده می‌پرسم.

___

@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
برای منم بفرستتت >_<*

خوبه فقط ی کم دوری تز خانواده سخته و ابنکه ی نصیحت دوستانه تا از دوست داشتن طرف مقابلتون مطمین نبودین ازدواج نکنین
نـבارم تر๛ از این בنیاے ؋ـانی⚰️ گذشت ها گذشت ماهم میگزریم??️
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel* ، Medusa
(01-11-2020، 9:52)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 9:45)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

___

@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
برای منم بفرستتت >_<*

خوبه فقط ی کم دوری تز خانواده سخته و ابنکه ی نصیحت دوستانه تا از دوست داشتن طرف مقابلتون مطمین نبودین ازدواج نکنین

ازدواج سنتی بود؟
 سپاس شده توسط Medusa
1 نوامبر
11 آبان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(01-11-2020، 9:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 9:40)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان راضی ای در کل؟

(01-11-2020، 9:47)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مجيدم ):
توچي.ى

آره دقيقا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط *VENUS* ، parisa 1375
(01-11-2020، 9:57)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 9:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان راضی ای در کل؟

آره دقيقا

هوم
چرا همیشه سپاسات هست ولی خودت نیستی؟
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

(01-11-2020، 9:34)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم 19سالمه کرج متاهلم و ی دختر5ماهه دارم

___

@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
برای منم بفرستتت >_<*
چشم چشم^^
نآشناس
 سپاس شده توسط Medusa
بازم شراره دلارو دیوونه کرده مامانس موهاشو عروسکی شونه کرده
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*
(01-11-2020، 10:00)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری اکوری پکوری
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
(01-11-2020، 10:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 10:00)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری اکوری پکوری

زنده ام دارم میرم باچکاه تو چطوری عشقم
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان