امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(31-10-2020، 0:12)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو ساعته دارم از شارژر گوشیم با سوزن خمیر بازی استخراج میکنم :/ چشمام کور شد دیگه -_-
*قابل توجه اونایی که میگفتن بچه فقط ویژگی مثبت داره

الانم دارم دنبال شارژرم میگردم Telegh_59Telegh_59
لامصب :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _leιтo_
آگهی
7...
اینجا هیشکی شبیه تو نیست° Heart

سپاس شده توسط gσℓє ηαяgєѕ
(31-10-2020، 16:05)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:57)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان:|!

جان

بی ادب:|
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 16:19)dαяуα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7...

(31-10-2020، 16:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 16:05)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جان

(31-10-2020، 16:19)dαяуα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7...
هو ار یو
(31-10-2020، 16:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جان

چرا اخه قضیه چیه
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 16:25)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ quote='|ᴛᴏxɪᴄ|' pid='3638610' dateline='1604150645']

چرا اخه قضیه چیه
[/quote]

دلم خاس
همینطوری بهت بگم بی ادب.-.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 16:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 16:25)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ quote='|ᴛᴏxɪᴄ|' pid='3638610' dateline='1604150645']

چرا اخه قضیه چیه

دلم خاس
[/quote]

عجبا چ وضعشه Telegh_01
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 16:28)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 16:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اخه قضیه چیه

دلم خاس

عجبا چ وضعشه Telegh_01
[/quote]

مشکل داری برو از ایران
واییی خیلی وقته باهات صحبت نکردم.-.

داداشت خوبه=v?!
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 15:55)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:50)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره همه دختریم..خداروشکر رشتم جوریه ک دانشگامون دخترانسo_O
خداروشکررررررررر
من همیشه نگرانم|:
مامانا هستن دیگه|:

عاهاااا
نگران چی بابا بیخیال باش من با استادمون لاس چرتوپرن میزدم تو چت زن بود استاده همونجوری با چرتوپرت گفتنم منو شناخت خیلیم راضیه ازم Telegh_01

ن زشتهههه..10
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
@"Offred"

God
~you have a f×××××× beautiful eyes~
Vibe
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، _leιтo_ ، Medusa
(31-10-2020، 16:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 16:28)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم خاس

عجبا چ وضعشه Telegh_01

مشکل داری برو از ایران
واییی خیلی وقته باهات صحبت نکردم.-.

داداشت خوبه=v?!
[/quote]
اره... سلام داره
(31-10-2020، 16:30)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:55)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاهاااا
نگران چی بابا بیخیال باش من با استادمون لاس چرتوپرن میزدم تو چت زن بود استاده همونجوری با چرتوپرت گفتنم منو شناخت خیلیم راضیه ازم Telegh_01

ن زشتهههه..10
چی زشته باو
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان