امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(21-10-2020، 11:54)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:53)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گل ب رویت اونو دوس داری؟o_O
چی بگم Tongue

من جفتشونو دوست دارم جفتشون عشقای منن D:♡
جرعت داری بگو با کی بودی تا تنبیه .. ک ن دیشب گفتم نمیکنم :////
هیچی ولشTelegh_01

دو تاo_Oچطور اداره شون میکنی لعنتی
من؟من؟من؟عاااااممممم
تنبیه بده جیزه بیخیال اصل بده خیلی خیلی بده ضرر داره
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
آگهی
Wink 
(21-10-2020، 20:43)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 20:42)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدانكنه
بيكارباشي بهتره فعلا تو اين اوضاع Smile

آره ولی تو خونه نه

رو مخ بقيه بري بهتر ميگذره
امتحان كردم جواب داده Smile

ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط _sehun_
Heart 
(21-10-2020، 13:03)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 23:06)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رح
جان(=
خو بزار بکنه تا اون زمان همچین جیزایی عادی میشن باو(حداقل مث پسر عمو های من نیس ک من رو کشتن با بی تی اس)

(=
آره تو ایران عادی میشه
پسر داییمم اکسو ال دو آتیشه اس////=
هی میگه کریس چقد قشنگه موهاش چقد قشنگه/=
ت ایران داره عادی میشه ب برادر من میگن خروسo_O
منم پسر عمو هام فقط یکی از دختر عمو هام وی لاور و ایو لاوره
برادرم با 8سال سن عاشقشونه/=
 سپاس شده توسط _sehun_
(21-10-2020، 20:46)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 13:03)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(=
آره تو ایران عادی میشه
پسر داییمم اکسو ال دو آتیشه اس////=
هی میگه کریس چقد قشنگه موهاش چقد قشنگه/=

مگه اینکارارو میکنه؟/=
پسر دایی منم 9 سالشه/=
این دختر و پسره که رو امضاتن کین؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، کــــــــــⓐرمَن
(21-10-2020، 20:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 20:46)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اینکارارو میکنه؟/=
پسر دایی منم 9 سالشه/=

ن ی بار ب جلوی موهاش رنگ گذاشته بود/=
ای جان(=
اااا ی نیم کاپ هستش
کسی نیستن خودم درس کردم
 سپاس شده توسط _sehun_
(21-10-2020، 21:00)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 20:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اینکارارو میکنه؟/=
پسر دایی منم 9 سالشه/=

ای جان(=
اااا ی نیم کاپ هستش
کسی نیستن خودم درس کردم

مامان بابات چطور گذاشتن؟/= چن سالشه؟
انقد پرروعه/=
آفرین/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(21-10-2020، 21:01)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 21:00)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جان(=
اااا ی نیم کاپ هستش
کسی نیستن خودم درس کردم

انقد پرروعه/=
آفرین/=

ااااا مگه میتونن چیزی بگن/=س ماه از کوک بزرگه24ساله
 سپاس شده توسط _sehun_
(21-10-2020، 21:03)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 21:01)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد پرروعه/=
آفرین/=

چرا نمیونن؟/=
آها موفق باشه
بین تو و جیمینا فقط خواهر من کوچیکه که/=
(21-10-2020، 21:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 21:03)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نمیونن؟/=
آها موفق باشه

خب دیگ نمی تونن/=
خواهر؟
 سپاس شده توسط _sehun_
(21-10-2020، 21:05)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2020، 21:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نمیونن؟/=
آها موفق باشه

خب دیگ نمی تونن/=
خواهر؟

عع/=
در بین برادر خواهراتون گفتم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 114 مهمان