امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(20-10-2020، 18:45)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"

یو یوD:

جون جونB-)

(20-10-2020، 19:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:29)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوانه Big Grin
لباسم قشنگ بود؟

خیلی*-*
فردا میای خونمو؟

اره عشقممممم
شام چی درست میکنی؟31Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
33 33
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
:///////
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
:->
"__"
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
فعلا بای

....

LET ME IN (:
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(20-10-2020، 19:30)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 18:45)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"

یو یوD:

جون جونB-)

(20-10-2020، 19:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی*-*
فردا میای خونمو؟

اره عشقممممم

وووویی*-*
من تورو گرفتم برا من و سهون غذا بپزییااا/=
ولی خب تو چی دوس داری؟*-*
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(20-10-2020، 19:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:30)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون جونB-)

اره عشقممممم

وووویی*-*

نکر باباتون غلام سیاااااااااااBl8
من ی هفته تو خونه تنها باشم از گشنگی میمیرم..براخودم چیزی درست نمیکنمTelegh_01Telegh_01
من فسنجون میخوام404040
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(20-10-2020، 19:40)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وووویی*-*

من ی هفته تو خونه تنها باشم از گشنگی میمیرم..براخودم چیزی درست نمیکنمTelegh_01Telegh_01
من فسنجون میخوام404040

عع؟
Telegh_01 شقا شما ام یخچالتون همیشه پره ولی چیزی برا خوردن پیدا نمیشه؟/=
پس برات سوشی درس میکنم*-*
دارم کارت عروسی میسازم شقا Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(20-10-2020، 19:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:40)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فسنجون میخوام404040

عع؟

آرع
واییی آره..کله من همیشه تو یخچاله:ngh:فقط الکی درشو باز میکنم:ngh:
من پشیمون شدم..میخوام ادامه تحصیل بدمikeikeike
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(20-10-2020، 19:44)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع؟

آرع
واییی آره..کله من همیشه تو یخچاله:ngh:فقط الکی درشو باز میکنم:ngh:
من پشیمون شدم..میخوام ادامه تحصیل بدمikeikeike

مث من/=
تازه عقد کردیم/=
شقا به خدا راس میگم دارم کارت میسازم Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 67 مهمان