امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(19-10-2020، 12:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:35)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقا خیلی *******/=
صدای پسرم خیلی عم قشنگه تو این آهنگم صداشون درخشید)=
اصن من کات کات کات تا ابد)=

عمته///:
برو برو دیگه دوست ندارم دیگه دوست ندارم44

خداروشکر نه عمه دارم نه خاله
منم دیگه ندوست)= عررررر حسود پلاستیکیییی crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
مومن به اصل تکرار.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(19-10-2020، 12:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:37)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی هست حالا؟! D:
عه ب سلامتی (:

اسمش کبده بالا کلیمه خیلی دوسش دارم اون نباشه منم زنده نیستم/=
سلامت باشی(=
ولی پسرانه نه گرد کوتاش میکنم/=

Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
عح خب بازم مبارک باشهTelegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(18-10-2020، 22:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:08)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی میگن هات یاد هات چاکلت میوفتم:cof:
اااا اسم مراسم یادم نیس/:
خ خ خ(:

//=
هممم زحمت کشیدی/=
(=
کوکی تو ام دختری ولی پسری؟/= مث منی؟/=

ارع تام بوی:22:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(19-10-2020، 12:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمته///:
برو برو دیگه دوست ندارم دیگه دوست ندارم44

عه منم10
هریییییی خوش اومدی سهون پلاستیکیBb8
فاطمه ظرفارو شستی؟ Exclamation
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(19-10-2020، 12:40)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش کبده بالا کلیمه خیلی دوسش دارم اون نباشه منم زنده نیستم/=
سلامت باشی(=
ولی پسرانه نه گرد کوتاش میکنم/=

عاشقشم crying
ممنان ممنان Telegh_01
توام کوتا کن مث من و آیسان
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(19-10-2020، 12:40)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مومن به اصل تکرار.

مومن
تکرار
حرام.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
(19-10-2020، 12:40)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

//=
هممم زحمت کشیدی/=
(=
کوکی تو ام دختری ولی پسری؟/= مث منی؟/=

ارع تام بوی22

میشه بت بگم کوکی؟/=
حوصله ندارم اسمتو بتایپم راستی یه لحضه واسا

(19-10-2020، 12:41)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه منم10
هریییییی خوش اومدی سهون پلاستیکیBb8
فاطمه ظرفارو شستی؟ Exclamation

پس عمته/=
من سهون واقعیم crying
ظرفای ناهار مال مامانمه من مال شامو میشورم Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، کــــــــــⓐرمَن
(19-10-2020، 12:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:40)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشقشم crying
ممنان ممنان Telegh_01
توام کوتا کن مث  من و آیسان

اونم عاشقته (:
خاهش خاهش :0
عممم نمیدونم شاید کوتاه کردم Telegh_01
Karlina
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
(19-10-2020، 12:17)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 11:56):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه اگه من مثه بعضیا دختر باز بودم اینجا بودم دختر بازم خودتی

بی جنبه Dodgy

من بی جنبه تو باید اینو بگی برادر من
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ 64

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 61 مهمان