امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(18-10-2020، 21:54)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:51)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ ادم شریفی*-*
هن چی چرا؟
دلم تنگ شد/:
(حتی فرقشونو نمیدونستما)
خب الان من همشونو شناختم(:البته موند وزن و قد و اینا رو بیخیال
لبای کای خیلی خوشگلن
وی و بکهیون مث دوقلو ها میموننo_Oالبته من نمیگم ی جا خوندم

ماعیم دیگه Cool
چی چرا؟/=
برا چی؟
آفرین*-*
آره ببین لبایه کای وی کوینگسو خوشگلن بعد کای و کیونگسو تو یه کاپلن(استیکر شیطان)
آره وی خودشم گفته....
منظورم اونه ک گفتی زیاد دوس نیستن/:
لبای کای خیلی باحاله!
عررررررر اون تیک تاکشون خاطره انگیز شد
(باید هیترا حتما ببینن)
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(18-10-2020، 22:00)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:58)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چس ناله دوس ندارم/:
چس ناله نکردم/:
فقط یاده یچی افتادمBc3

کردی/=
میدونم یاد چی افتادی/=
انقد بدم میاد از همه چی ناراضی عید/=

چی؟
من راضیم..منو قاطی بقیه نکن:ngh:
ی اهنگ کره ای خوب بگو دان کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
(18-10-2020، 21:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:54)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه Telegh_01

بلی؟

فهمیدم فهمیدمTelegh_01
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 22:01)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:55)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Đęąđ.ğïřł
3cy

جون

ژوووووووووووووون49
خوبی؟
سلام49
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(18-10-2020، 22:02)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:00)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کردی/=
میدونم یاد چی افتادی/=
انقد بدم میاد از همه چی ناراضی عید/=

چی؟

گفتم که beby you are

(18-10-2020، 22:02)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:54)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماعیم دیگه Cool
چی چرا؟/=
برا چی؟
آفرین*-*
آره ببین لبایه کای وی کوینگسو خوشگلن بعد کای و کیونگسو تو یه کاپلن(استیکر شیطان)
آره وی خودشم گفته....
لبای کای خیلی باحاله!
(باید هیترا حتما ببینن)

عا/=
آره کای خیلی خیلی هاته
کدوم؟/=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، کــــــــــⓐرمَن
اونایی که ریپ نکردن برن و ریپ کنن:||
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، کــــــــــⓐرمَن
(18-10-2020، 22:03)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:01)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون

ژوووووووووووووون49
خوبی؟
سلام49

ژونت بی بلا*.*

بدنیستم تو خوبی عزیز دلم؟

سلام به روی ماهت(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 22:07)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:03)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژوووووووووووووون49
خوبی؟
سلام49

ژونت بی بلا*.*

سلام به روی ماهت(:

شکر...خووووب میگذره..(:
چخبر خانم؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(18-10-2020، 22:03)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:02)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟

گفتم که beby you are

(18-10-2020، 22:02)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبای کای خیلی باحاله!
(باید هیترا حتما ببینن)

عا/=
آره کای خیلی خیلی هاته
کدوم؟/=

وقتی میگن هات یاد هات چاکلت میوفتمcof
اااا اسم مراسم یادم نیس/:
خ خ خ(:
 سپاس شده توسط _sehun_
(18-10-2020، 22:08)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 22:07)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژونت بی بلا*.*

سلام به روی ماهت(:

شکر...خووووب میگذره..(:
چخبر خانم؟

خداروشکر

خبرخاصی نیس
شما چ خبر
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 166 مهمان