امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(11-10-2020، 20:55):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 20:53)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیقن مشکل از روحانی نیستا
روحانی بیچاره
مشکل از ماست
میگن از ماست که بر ماست
تقصیر خودمونه باید اعتراض کنیم

مشکل که زیاده بخوایم ردیفشون کنیم با گونی ازمون پذیرایی میشه
به امید فردای بهتر البته اگر خودمون همتی کنیم

Big Grin درسته میگید
باید جوونای خودمون همت و تلاش کنن کشور رو بسازن که نمیسازن همشون به فکر خوش گذرونین
[/quote]

همه باید همت کنن
بیشتر همه به فکر خودشونن دلسوزی توی هر قشری از آدما کم شده
 سپاس شده توسط BIG-DARK
آگهی
@мᴀᴢᴇ
سلااام*-*
چطوری بانو؟*-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط sober ، Волшебник
(11-10-2020، 21:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم.

علیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط BIG-DARK
بغلم کنم که منم با تو به روح زمین وصل بشم
(:
Ba to ²
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник
(11-10-2020، 21:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 20:58)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یبار مصرف بدردت میخوره؟|:

نه بیشتر تو حالم
ولی حال من از این بدتر نمی تونه بشه که._.!
خب پس صرف نظر کن._.
چطوره ذهنت و مشغول نکنی؟هوم؟به مغزت بلیط سفر به هر کجا دوست داشتی و میدم بری استراحت=> فقد بگو کجا؟^^
 سپاس شده توسط Волшебник ، чернаяЛуна
(11-10-2020، 20:59):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 20:57)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20 به بالا Telegh_48

21

اصلا ولش .__.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط BIG-DARK
(11-10-2020، 21:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم.

علیک سلام...
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، чернаяЛуна
(11-10-2020، 20:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 20:58)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حالم از موتور بهم می خوره

من می ترسم چپه شم|:

تو خیابون کل لعن و نفرینم مال موتوریاست
خیلی بد می رونن
همه ش حس می کنم داره میاد سمتم-_-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، شـــقآیــق ، чернаяЛуна
(11-10-2020، 21:02)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 21:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بیشتر  تو حالم
ولی حال من از این بدتر نمی تونه بشه که._.!
خب پس صرف نظر کن._.
چطوره ذهنت و مشغول نکنی؟هوم؟به مغزت بلیط سفر به هر کجا دوست داشتی و میدم بری استراحت=> فقد بگو کجا؟^^

بلیط یه طرفه جهنم
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، чернаяЛуна
(11-10-2020، 21:02)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 20:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می ترسم چپه شم|:

تو خیابون کل لعن و نفرینم مال موتوریاست
خیلی بد می رونن
همه ش حس می کنم داره میاد سمتم-_-
یا ابلفضل=>
شبیه سوسمارِ.__.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، чернаяЛуна

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان