امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(11-10-2020، 0:37)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:36)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
پدرت را ببخش فرزند ، چندروزیست عصبانی است  ._. 
نمی خواهم|: من در کنار برادرم که فرزند شما نیست اوقات خوش و خرمی را می گذرانیم|: (اموجی ستاره)

باریکلا بت ._. 
دشواره ات چیست ک از پوکرفیس زباد استفاده میکنی ؟! 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، чернаяЛуна ، ▪неизвестный▪
آگهی
(11-10-2020، 0:38)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:37)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی خواهم|: من در کنار برادرم که فرزند شما نیست اوقات خوش و خرمی را می گذرانیم|: (اموجی ستاره)

باریکلا بت ._. 
دشواره ات چیست ک از پوکرفیس زباد استفاده میکنی ؟! 
سپاس ننه سپاس._.
دوشواره ای نیست..
بنده به پوکر زردک معروفم|: پوکر عشق است پوکر زندگیست._.
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ▪неизвестный▪ ، ρυяρℓє_ѕку
(11-10-2020، 0:25)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:25)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ عکس گوگولی

ازینا دارم یچنتاییD::*

(11-10-2020، 0:25)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که؟
کسی که تنفر دارم...|؛

خدارو خوش نمیاد فضولیِ یه آدم فضول رو تحریک کنید بعد برید خصوصی ._.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ▪неизвестный▪ ، ρυяρℓє_ѕку
(11-10-2020، 0:40)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:25)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازینا دارم یچنتاییD::*

کسی که تنفر دارم...|؛

فعلا که اوشون محو شدن پیداشون نمشه|: ایح._.
(11-10-2020، 0:29)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 23:29)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دقیقا هوای سرد و بارون و برف (((:
قبلا آه کشیده بودم مثل اینکه چیزیت نشد هنوز اینجایی ._.
چه عجب پیتزا نخوردی خودتم D:
هم دردیم رفیق

بادیه آزاری 

ضعف کردم برا زمستون ((("
تو لب تر کن ننه من برم و دیگه پبدام نشه ( ایموجی راه رفتنه )
چون این نتیجه آه های قبلته ._.
بیا درموردش حرف نزنیم ک گشنم شد )):

چون اون گیوربه ازاره 

من نیز اما قرنطینه دلمان را خون کرد ))):
چون دلم نمیاد الان آهم نگرفتت دیگه وگرنه که رفتنت دست خودت نبود نمیتونستی بیای تو هم رفته بودناتو میذاشتی برا پاییز 
این کمترین عوارض جانبی آهم بود ._.
آها ببین ما اون موقع گشنه بودیم از پیتزا برامون حرف میزدی الان درک کن ._.\

خانوم شاکیری؟ ._.

(11-10-2020، 0:41)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:40)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محو شه اونی که ازش متنفری اصلا
(11-10-2020، 0:33)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:32)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Moяѕє"

تو ننه سابقمی یا بابا سابق؟|:

عرضم ب حضورت ک ننه ._. 
قضیه چیه ؟ سابق کیه ._. من نبودم چ شده ؟

کلا کارت تکذیب کردنه مثکه (:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، чернаяЛуна ، ρυяρℓє_ѕку
(11-10-2020، 0:45)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 0:29)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضعف کردم برا زمستون ((("

چون اون گیوربه ازاره 

چون دلم نمیاد الان آهم نگرفتت دیگه وگرنه که رفتنت دست خودت نبود نمیتونستی بیای تو هم رفته بودناتو میذاشتی برا پاییز 

خانوم شاکیری؟ ._.

(11-10-2020، 0:41)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محو شه اونی که ازش متنفری اصلا

ایشالله|:♡
(11-10-2020، 0:45)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضعف کردم برا زمستون ((("

چون اون گیوربه ازاره 

خانوم شاکیری؟ ._.

راستی بین حرفاتون. از جمشید خبری ندارید چند روزه گمش کردم ._.
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ρυяρℓє_ѕку
ولی اینا فایده نمیکنه بعدا در گوشم بگو کیه
من میشناسمش؟
(11-10-2020، 0:52)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اینا فایده نمیکنه بعدا در گوشم بگو کیه
من میشناسمش؟
باش باش(:
ن نمیشناسی|":

جمشید کیه._.
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، чернаяЛуна ، ρυяρℓє_ѕку

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان