امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(10-10-2020، 16:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 16:48)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنگ زدم جواب ندادن ولی الان یاد آوری کردی برم زنگ بزن
یکی از بچه های انجمن گفت از 25 ام شروع میشه ..

گُله من الان دیره !.__.
باید تو ساعت اداری زنگ بزنی!
یعنی تا 12 ظهر
مگه الان کسی جواب میده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://p2-hamedan.tvu.ac.ir/
 کلا یه شماره ازشون پیدا کردم اونم جواب ندادن صبح زنگ زدم.
اون اطلاعیه هاش که رد میشه رو ببین زده از 20 مهر تا یه هفته دوباره تعطیل کردن!
فکر کنم همون 25 اُم شروع میشه ثبت نام  !
هق هق ؛ وقتی تموم زندگیت میشه یه شماره..!
من میدونم اون جواب نمیده! میدونم بلاکم کرده ..
ولی من دلم پر میکشه اون تلفن لامصبُ برداره با اون صدای لعنتیش بگه الو! جانم!

سیگار داری؟ 
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
آگهی
(10-10-2020، 17:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 16:58)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امم نه

.__.

جمعمون بیشتر من بودم اهورا -امیر -علی- تو- شیوا- رها -امیر حسین - امیر رضا و ..
واسه خیلی وقته پیشه ...

اره میدونم واس خیلی وقت پیشه 
ملودی ماعده آهنگ ایسان
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*
(10-10-2020، 17:02)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 16:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گُله من الان دیره !.__.
باید تو ساعت اداری زنگ بزنی!
یعنی تا 12 ظهر
مگه الان کسی جواب میده

سیگار داری؟ 

25r30

(10-10-2020، 17:02)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.__.

واسه خیلی وقته پیشه ...

ملودی ماعده آهنگ ایسان

ملودی و ماعیو یادمه T_T
دیگه هیچ وقت آن نمیشن نه؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، *Aɴѕel*
(10-10-2020، 17:02)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.__.

واسه خیلی وقته پیشه ...

ملودی ماعده آهنگ ایسان
فک کنم تو از ایسان بدت میومد
به خاطر شاخ بازیش
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Ξrιc logιc
سردردی بد بر من چیره شده !
لالا دارم 
خدافظی ^.^
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، *Aɴѕel*
(10-10-2020، 17:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:02)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیگار داری؟ 

25r30

(10-10-2020، 17:02)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملودی ماعده آهنگ ایسان

ملودی و ماعیو یادمه T_T
دیگه هیچ وقت آن نمیشن نه؟

هیچوقتD=
من با ماعده کمو بیش در ارتباطم 
وقتی با دوسپسرشه اصلا خبرش نی تا یکم بحث میکنن باهم کسی نیس پیشش میاد سراغ من...
ملودیم ک بدم میومد ازش چون اون ازم بدش میومد ایسان هم یبار خوب بودیم باهم یبار بد بودیم باهم ولی تهش بدم میومد ازش
شیوا دختر خوبی بود کمو بیش یادمه  با رها فکر کنم اکی بودم...اره اکی بودم
اهورا که دوشخصیته درومد Telegh_01اصلا اهورا عجیییب غریییب بود تهش که حقیقتو فهمیدیم دوسپسر ماعده بود دگ
امیر ومپایر هم یادمه

(10-10-2020، 17:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لالا دارم 
خدافظی ^.^

خدافظت=)

(10-10-2020، 17:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملودی ماعده آهنگ ایسان
فک کنم تو از ایسان بدت میومد
به خاطر شاخ بازیش

اره دقیقا بخاطر شاخ بازیش 
اخر سر تو تلگرام فحشش گرفتم اینقدررر حاااااللللل دااااد  Telegh_01
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*
(10-10-2020، 17:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لالا دارم 
خدافظی ^.^

بلو بلو بوص بهت^_^♡
نآشناس
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
تنها بودن خوب چیزیهD:
می خوام تنهااااا باشمD::
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-10-2020، 17:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها بودن خوب چیزیهD:

من نمی زارم<= نمی زارم تنها باشی
بیا بغلم<<=!
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(10-10-2020، 17:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها بودن خوب چیزیهD:

من نمی زارم<= نمی زارم تنها باشی
بیا بغلم<<=!

نه من می خوام تا ابد تنها باشم((:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان