امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(09-10-2020، 15:10)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عوام فریبی و سانی مانتال بازیا به من نیومده
چیزی اگرم باشه تو خلوت بهم دیگه میگیم دیگران حسرت رابطتمونُ نخورن  :V

مخاطب من بودم؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق
آگهی
بعد میگی چرا به من اُلاخ میگی؟

!!!!
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(09-10-2020، 15:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ
علی جآن شما کرم داری ارسالمنو ویرایش میکنی؟<=

(09-10-2020، 15:12)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدی؟ D:

کامل نه
میتونستی با لحن قشنگ تری هم بگی ، من بعدا دهنتو سرویس میکنم واسه این کلماتت.
عذرخواهی میکنم میخواستم پیام اون بنده خدارو ویرایش کنم اشتباه شد.

(09-10-2020، 15:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2020، 15:10)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عوام فریبی و سانی مانتال بازیا به من نیومده
چیزی اگرم باشه تو خلوت بهم دیگه میگیم دیگران حسرت رابطتمونُ نخورن  :V

مخاطب من بودم؟
راجب چی صحبت میکنی؟
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(09-10-2020، 15:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ

(09-10-2020، 15:12)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدی؟ D:

کامل نه

چرا...
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
.___.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(09-10-2020، 15:14)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ

کامل نه

(09-10-2020، 15:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخاطب من بودم؟
راجب چی صحبت میکنی؟
یعنی چی دهنتو سرویس میکنم؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(09-10-2020، 15:14)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ

کامل نه

عذر خواهیت پذیراس حاجی<=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
یه زمانی قرار بود ایفون بخری برام ._.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق
(09-10-2020، 15:15)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ

کامل نه

چرا...

هر موقع تونستم سریال the of the fu..ing World ببینم
فرند هم میبینم
(09-10-2020، 13:43)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم  @' Ɗєя_Mσηɗ' ماشالله دست به اخطارش خوبه بزنم به تخته v:

عی بابا نفرمایید D: ♥

(09-10-2020، 13:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره مهسا خانم توضیح دادند چرا منم پذیرفتم و تشکّر کردم که باعث شدند حس اخطار گرفتن رو تجربه کنم.
قربان قدت برار

+ @"мιѕтαкє"
ناظم به همین برکت قسم ناخنک بندازی تو اخطارام اخطاریت میکنم :v
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، امیر‌حسین ، *Aɴѕel* ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان