امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(08-10-2020، 14:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 14:25)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یو همگی

cry girl

چیشذهه
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(08-10-2020، 15:38)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:37)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا Telegh_01
جیمینااا رقصه به درک ببین لی و ته چیکار میکنن واااییی Telegh_45

کیل شدم رف (:
لنتی چی بود این :/
بچگیای ته رو دیدیییی؟!
نگاهااای جیمین .. وای خدااا :/

کیل چیه؟؟/=
ناح کو؟
//==
درسته اعضای هردو گروه باهم دوستن ولی واقعا از لی انتظار نداشتم تو جمعیت این کارو کنه//=
ولی قصدشون بد نبود پسرا داشتن سبزی میخوردن فقط Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(08-10-2020، 15:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:38)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیل شدم رف (:
لنتی چی بود این :/
بچگیای ته رو دیدیییی؟!
نگاهااای جیمین .. وای خدااا :/

کیل چیه؟؟/=
ناح کو؟
//==
درسته اعضای هردو گروه باهم دوستن ولی واقعا از لی انتظار نداشتم تو جمعیت این کارو کنه//=

مرگ :/
همونجا بود دیگه .. البته مثلا 19 سالش بود :/
Telegh_01Telegh_01
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
(08-10-2020، 15:43)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 14:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl

چیشذهه

دارم میمیرم(;´༎ຶٹ༎ຶ`)
 سپاس شده توسط Волшебник ، Ξrιc logιc
(08-10-2020، 15:45)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیل چیه؟؟/=
ناح کو؟
//==

Telegh_01Telegh_01

عاها من فکر بد کردم درباره کلمه کیل/=
من فک کردم خیلی بچگیاشو میگی//=
ببین عاخه از یوتیوب چیا پیدا میکنم
عا راستی اگه دقت کرده باشی کاپل کیونگسو و شوگا عم هس که میشه شوگسو
(08-10-2020، 15:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:45)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Telegh_01

عاها من فکر بد کردم درباره کلمه کیل/=
من فک کردم خیلی بچگیاشو میگی//=

من اصن یوتیوب نمیرمTelegh_01
شوگسو Telegh_01
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
I will Ki-- you
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(08-10-2020، 15:56)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 15:50)ѕєн
من فک کردم خیلی بچگیاشو میگی//=υη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاها من فکر بد کردم درباره کلمه کیل/= Telegh_01

من اصن یوتیوب نمیرمTelegh_01
شوگسو Telegh_01

چطور زنده عی؟
اون کانال کی پاپرو سابسکرایب کردی؟
آره چچیزی به ذهنم نرسید Telegh_01
از این ویدیو نتیجه میگیریم اعضا خیلی باهم دوستن(=
واای اونجارو دیدی سهون دهنشو پر آب کرد پاشید رو صورت بک؟ Telegh_01
?Where Is My Mind ♪

سپاس شده توسط شـــقآیــق
وایییییی تازه 63 شد38
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان