امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(08-10-2020، 12:42)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 12:40)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او لالا

اوه نانا نا نه اوه لالالا Telegh_59
عهههههههههههههههههههههههه؟
باشه
اوه نانانا
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
@ʀօʍɨʀ
جیگر من کجاس؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
گنگ ولی گنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، Волшебник
(08-10-2020، 12:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 12:42)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرضم ب حضورت ک من ننه همم ._. 

ماشالاه...elec
بمونی برامون..زنده باشیBd2
ننه ب دادم برس...خسته شدم..دو ساعته کلا پنجا موضوع گذاشتمcry2cry2cry2cry2

به جونت D: 
فدای شما -_^ ، سلامت باشی D:
ننه چی فین فینیم راه انداختی ._. تو چ بخشی داری فعالیت میکنی ؟ و اینکه برا نویسندگی در تلاشی ؟ 
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник
درود جیگیلا Tongue

@"وحید.a"

لامصب چرا سپاس هات باگ داره کیلویی به یک ارسال سپاس میدی Telegh_01
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، م‍حمّد ، Волшебник
(08-10-2020، 12:48)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود جیگیلا  Tongue
این دیگه چه عادت کثیفیه:
چرا کشتی گیرای wwe قبل مسابقه توی لابی با هم دعوا میکنن؟
 سپاس شده توسط Волшебник
@*VENUS*
قول و قرارامونو یادت رفت)))=؟
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Волшебник
(08-10-2020، 12:47)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 12:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالاه...elec
بمونی برامون..زنده باشیBd2
ننه ب دادم برس...خسته شدم..دو ساعته کلا پنجا موضوع گذاشتمcry2cry2cry2cry2

به جونت D: 
ننه چی فین فینیم راه انداختی ._. تو چ بخشی داری فعالیت میکنی ؟ و اینکه برا نویسندگی در تلاشی ؟ 
p336
فرهنگی
بله...سرسخت هم هستم!
بابا هرچی میرم بزارم قبلا یکی گذاشته.اهBe5
همین چن تایی ک گذاشتم دوستان یاری کردنTelegh_01Telegh_01
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، م‍حمّد ، م‍حمّد
(08-10-2020، 12:51)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 12:47)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جونت D: 
p336
فرهنگی
بله...سرسخت هم هستم!
بابا هرچی میرم بزارم قبلا یکی گذاشته.اهBe5
همین چن تایی ک گذاشتم دوستان یاری کردنTelegh_01Telegh_01

ننه بیا پ.خ D; 
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، Волшебник
(08-10-2020، 12:18):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 11:18)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
سرما خوردم،همین روزاس که برم.
مرسی
باور کردم(:

@"صباnafas"
شبیه اینی:
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Strandish.png

من برم استراحت کنم(فزراد!!!!!بزن اون لعنتی رو،فشنگ ندارم)
اره دیگه
ما رد دد انلاین بازی میکنیم.

خواهش
نترس مرد باش
بازم خواهش
=)

(08-10-2020، 11:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس
هنوز باید صبر کنی!
فقط فعالیت مداوم داشته باش( این خیلی مهمه )
و اینکه اخطارت باید تموم شه

و یه چیز دیگه اینکه وقتی یه بار درخواست بدی بررسی میشه لازم نیست ۵۰۰ بار بگی LoL

من تنیس روی میزو دوست ندارم
ولی دوچرخه چرا

چاکریم ^_-

دختر نازِ من فقط سپاس میده و سکوت کرده .-.
چرا تو که دوهفته و 1 روزه من دوهفته 6ونیم روز
ملخصیم
باید یک ماه به صورت مداوم فعالیت داشته باشی..
به میزان انلاین بودن که نیست که^_-
ممکنه یکی سه هفته باشه ولی فقط یک هفته تو اون بخش فعالیت کرده باشه
فقط میزان فعالیت تو اون بخش ملاکه
من یک ماه‌ و نیم فعالیت کردم تو ورزشی تا نویسنده شدم ^.^ ( به صورت مداوم یعنی هر روز به مدت یک ماهو نیم تایپیک میزدم ) ( تایپیک با کیفیت )

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان