امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 21:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:26)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" Ɗєя_Mσηɗ"

چرا بحث هارو پاک کردی ؟

میموند در آبندگان خاطره میشد Telegh_01

نرفت زباله خدا رو سپاس گوی فرزندم .

اون که آره

همش یکی دو سال ازم بزرگتری شدم فرزندت؟ Telegh_01
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
آگهی
(07-10-2020، 21:37)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:32)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@▪неизвестный▪

علیک سلام  Telegh_46

درود
این طرفا حاج خانم (:

کم پیدا شدی حاجی D:
چخبر ؟ خوبی خوشی زندگی رواله ؟ ((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ▪неизвестный▪
(07-10-2020، 21:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:29)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلهههه 
ولی یه بار باید عکسمو بذارم ببینی چقدر با واقعیت فاصله داره. D:

بی مودب
ماه به زیبایی تون نمی رسهD=

اصلا چه معنی داره آدم انقدر مهربون و دلبر باشه؟ نمی‌گی قلب ما طافت نداره؟ نمی‌گی بچه‌های محل دزدن؟ هان؟ 

(07-10-2020، 21:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:36)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجی صنم امشب عکستو اپلود کن<=
@"Offred"

آره آره زود باش آجی

باشه ننه بذار ببینم چی دارم تو دست و بالم.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
عرر امضت چقد قشنگه*-*
زی تاعو چقد ناز افتاه توش
@..(stella(R
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(07-10-2020، 21:33)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیتاپ تیتاب
تیتابه طلایی<=

گرون شده قیدشو بزن : (

(07-10-2020، 21:36)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگه میام پیوی مختو میزنم.
جنون جنسی؟
(لازمه بگم مزاح میکنم؟)

به قول خودت : جو گیری دوران بلوغه Telegh_01
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، م‍حمّد
(07-10-2020، 21:36)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنون جنسی؟
(لازمه بگم مزاح میکنم؟)

داشتیم از این مزاحا برار ؟ ((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، م‍حمّد
(07-10-2020، 21:42)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی مودب

اصلا چه معنی داره آدم انقدر مهربون و دلبر باشه؟ نمی‌گی قلب ما طافت نداره؟ نمی‌گی بچه‌های محل دزدن؟ هان؟ 

(07-10-2020، 21:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره آره زود باش آجی

باشه ننه بذار ببینم چی دارم تو دست و بالم.

واایی بلاخره چهره ماهتو میبینیم*-*
فقط زود کار دارم/=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(07-10-2020، 21:42)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرر امضت چقد قشنگه*-*
زی تاعو چقد ناز افتاه توش
@..(stella(R

استلا کجاست؟ : (

ـخیلی وقته تو انجمن ندیدمش
(07-10-2020، 21:42)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی مودب

بدو عکستونو بزار تا من گریع نکردما T_T
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-10-2020، 21:42)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنون جنسی؟
(لازمه بگم مزاح میکنم؟)

داشتیم از این مزاحا برار ؟ ((:

مراعات ریش سفید اقا صابرو که گه گاهی اینجا سر میکشه رو کردم
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان