امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 19:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:45)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همون اولش (("
ولی دل مارو بیشتر پژمان برد ((:

ای شیطون یادته ها (((:
ملیکا بودی؟

از یاد رفتنی نیس (;
اره (("
 سپاس شده توسط Faust
آگهی
(07-10-2020، 19:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ʀօʍɨʀ
دخترم فقط شیرمو حلال تو میکنم نه این دوتا بیا پیش مامان
مامیییییD::♡
چخبررد شدهههه اینجاا این مامانه اون داییه این عمه عههه یکم از دوران خالی بازی نگذشته
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *VENUS*
(07-10-2020، 19:46)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی و ذهر حلاحل/=

زهر هلاهل* !!!
علی؟ نتیجه کنکورت چی شد؟
(07-10-2020، 19:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

օʍɨʀ
دخترم فقط شیرمو حلال تو میکنم نه این دوتا بیا پیش مامان

یاااا سهونا اذیت نکن ):
بخدا الان گریه میکنما crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
(07-10-2020، 19:47)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:46)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین مهربونی بهت نیومده ((:
امشب باز میفرسمت دم در بفهمی (:
خو ناراحت شدم)":
ببخشید)":
مایع ظرفشویی خوردم|":

بی ادب -_- , میخاستم قبولت کنم منصرفم کردی ((:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 19:48)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:46)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی و ذهر حلاحل/=

زهر هلاهل* !!!

با تشکر بابت ضایع کردن من//=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(07-10-2020، 19:47)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه منم مامان بزرگشم!

من شوهر میخام
تکلیف منو معلوم کنید._.!

وایستا مادر جان خودم واست یکیو در نظر دارم!

(07-10-2020، 19:48)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه منم مامان بزرگشم!

سلاااام زیبااااا D:
مدیریتت مباااارک آرمی جونممم♡♡

سلام نوه ی نازنینم ^.^
مچکرممم
بیا بغل مامی آرمی
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(07-10-2020، 19:46)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:44)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای اسکولمان کنی=>
من قهرم تو گفتی قبولم نکردین)):

آنا آنا آنا آناD:
ی دیقه روبیکتو ببین ..
یا اگ نمیخای بری برنامه ای باهاش ادیت
میزننو بگو بهم تولد جیمین نزدیکه میخام ادیت
بزنم براش (:
اینشات ویوا کات این دو تا خیلی خوبن تو چنل آموزش اریت عضو شو فونت و پی ان جی ایفون بگیر ویدیو تکستچر بگیر برو تو ویوا کات ادغام کن رو ادیتت.
چنل آموزش ادیت ماکانی میشناسم فقد|:
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان