امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 19:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاین فاین اند یو:| ._.

Wowwww
چ کردی با گ.ا بیبی:^

تنکس خدا تنکس مسنجر(پیامبر)

فارسی کِیلی کِیلی کم
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
(07-10-2020، 19:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:15)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

های های
هاوار یو فاینگ فاینگ تنکیو؟

(07-10-2020، 19:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیزم ^.^

Wowwww
چه کردم؟ O_O
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Đęąđ.ğïřł
(07-10-2020، 19:18)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:14)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله اب پرتقال میخای^.^؟

چی مهربون شدن همه ._. 
من ننم ._.
(07-10-2020، 19:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو الان مادر منی و مادربزرگ بچه هامی و دوباره مادر اوناایی/=
من مادر 3 تا بچم
خواهش میکنم مادر خوردیش؟
هاهاهاهاها توش مرگ موش بود ننه

تو چیجوری ۳ تا بچه زاییدی ._.
تو دست پرورده خودمی ننه میدونستم ی گلدی کردی ک انقد تعارف میکنی -.- ریختم تو گلدون ._.

باید کامل بگم چطور زاییدم؟/=
نه ننه شوخی کردم میخوردیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ρυяρℓє_ѕку
(07-10-2020، 19:18)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:14)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله اب پرتقال میخای^.^؟

چی مهربون شدن همه ._. 
من ننم ._.
وی داری ننه میباشم و خودم ۲ تا بچه دارم=>
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
(07-10-2020، 19:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wowwww
چه کردم؟ O_O

همه رو دیوونه کردی×_×
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(07-10-2020، 19:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی مهربون شدن همه ._. 
من ننم ._.

تو فقط بچه ی منی ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(07-10-2020، 19:24)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو فقط بچه ی منی ._.

برو برو برو برو._.
 سپاس شده توسط _sehun_
(07-10-2020، 19:22)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه کردم؟ O_O

همه رو دیوونه کردی×_×

لو لو لو لو لو ^،^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Đęąđ.ğïřł
(07-10-2020، 19:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 19:24)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو فقط بچه ی منی ._.

برو برو برو برو._.

واسا بینم جیمینا شوهرمه درحالی که بچمه ینی هم پدر تو و رمیره هم خواهرتون من مادر توام درحالی که 5.6 تا مادر دارم خودم و خودتم 6.5 ت مادر داری و مادر منم هستی آنید هم مامان منه هم من مامانشم ینی آنید هم خواهرتونه هم مادربزرگ
چه شیر تو شیری شد/=
@*VENUS*
مبارک است4xv
ایشالاه بنفشی بشین4xv
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان