امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 18:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS* چطور مدیر شدی بدون رد کردن مرحله نویسندگی؟ Huh

@"ѕєнυη" پینت همونی که تو کامپیوترت باهاش نقاشی میکشی :/

چون من قبلا همه ی اینارو گذروندم و مدیر بودم قبلا..
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
(07-10-2020، 18:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من صورتی دوست داشتم ولی خب... LOL

نظرت راجع به طوسی چیه؟ D:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Волшебник
(07-10-2020، 18:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"*VNUS*" چطور مدیر شدی بدون رد کردن مرحله نویسندگی؟ Huh

@"ѕєη" پینت همونی که تو کامپیوترت باهاش نقاشی میکشی :/

چون بلد نیستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник
(07-10-2020، 18:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS* چطور مدیر شدی بدون رد کردن مرحله نویسندگی؟ Huh

@"ѕєнυη" پینت همونی که تو کامپیوترت باهاش نقاشی میکشی :/

نمیدونم دختری یا پسر

داداش اجی مبارکه اخطار هاش برات بچرخه Heart
 سپاس شده توسط Волшебник
(07-10-2020، 18:12)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 18:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من صورتی دوست داشتم ولی خب... LOL

اونم میتونه خیلی جذاب باشه؟!
میتونیم امتحانش کنیم ^.^

(07-10-2020، 18:13)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 18:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم دختری یا پسر

اره.. مواظب باشین درکل
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، sober ، Волшебник
@*VENUS*
هعی.
شما قدیمیا راحت مدیر میشین.
ما جدیدا مدیر بودنمون رو نفرین کردن.
به قرآن اگه من مدیر بشم یک سونا استخر توپ برای همه ی مدیرا اجاره میکنم.
(07-10-2020، 18:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 18:12)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 18:13)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم دختری یا پسر

اره.. مواظب باشین درکل
چشم Undecided

شب خوش Heart
 سپاس شده توسط Волшебник
میخام نام کاربریمو عضو کنن
اسم پیشنهاد بدید لطفا!^_^
(07-10-2020، 18:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم میتونه خیلی جذاب باشه؟!
میتونیم امتحانش کنیم ^.^

مخصوصا یه خط جذاب روش باشه D:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، _sehun_ ، *VENUS* ، Волшебник
(07-10-2020، 18:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخام نام کاربریمو عضو کنن
اسم پیشنهاد بدید لطفا!^_^

ooh sehun خوبه؟/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان