امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

توجه:
منو ارتور مورگان صدا کنین
آگهی
(07-10-2020، 12:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر گفت من و رهام یکی ایم پس ۲۵ بعلاوه ۲۹ میشه ۵۴ D;
اوکیD::؟
بهترD:
بزن راحت شو دردسرم نداره._.
بابا ها کلا نمیزارن|:

اینطوریاس؟ 4fvf
پس لوهان و سهونم یکین 26+31 میشه 57 پس من مامانتم
آره دیگه نمیخواد موهامم دوساعت از حموم میام خشک کنم
آفرین/= مه بابام مو بلند دوس داره/=
لوهان و سهون خودشون گفتن ما یکی ایم؟D:
امیر گفت من و رهام رهامیریم(((((:
من مردم و زنده شدم(((:
هقققق(((:
بزن بزن بزن._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _sehun_
(07-10-2020، 12:15)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:13)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو عروسیا روسری میپوشم
دوستامم همینطور چون شهرمون کوچیکه همه انگشت نشان میشن

الله اکبر
ما باید خانواده های عروسو جمع کنیم از بس... میخورن*:

ما فقط چایی میخوریم/=
خیلی زیاده روی کنیم شربت میخوریم//=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(07-10-2020، 12:17)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:14)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Ɗєя_Mσηɗ

bathtime

aquarium

دلبر چش رو به بالاییه در حال تماشای ماهی|: D:
چطوری همسترd:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
هر وقت اواتار خودمو عوض میکنم،خطرناک تر میشم.
(07-10-2020، 12:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:15)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هققق موز crying  crying  crying

شیرینه:*

کلیه های ارشو میفروشم برات یه خاور موز میخرم :*
اوهوم^^
مرسییییی*---*
چدمزاطهزفوزحسحلتالعD::
آرش کلیه هات؟._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(07-10-2020، 12:17)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینطوریاس؟ 4fvf
پس لوهان و سهونم یکین 26+31 میشه 57 پس من مامانتم
آره دیگه نمیخواد موهامم دوساعت از حموم میام خشک کنم
آفرین/= مه بابام مو بلند دوس داره/=
لوهان و سهون خودشون گفتن ما یکی ایم؟D:
امیر گفت من و رهام رهامیریم(((((:
من مردم و زنده شدم(((:
هقققق(((:
بزن بزن بزن._.

نه/=
فنا میگن اونا یکین
عررر رمیر یه فکت خوندم اونموقع که لوهان رفته بود از اکسو سهون 18 سالش بود بعد رفتنش افسردگی گرفت(=
چرا زنده شدی؟/=
همون میمردی بهتر بود/=
میزنم عکس میدم بهت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 12:18)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:17)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

aquarium

دلبر چش رو به بالاییه در حال تماشای ماهی|: D:
چطوری همسترd:

Telegh_01
عالی ، تو چطوری ؟ ((:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 12:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم^^
مرسییییی*---*
آرش کلیه هات؟._.

چرا من این همه ادم crying .__.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ 74
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 12:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم^^
مرسییییی*---*
آرش کلیه هات؟._.

ǟrǟֆɦ :м
اینه=>
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان