امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 7:43)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 7:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر دختر مهربونی بود که.. قضیه ی خودکشی ولی بو میداد!

نه یکم رو مخ بود
من دارم درمورد اون موضوع با اون طرف حرف میزنم

اون طرف؟! O_o
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 22:42)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی دقیقا؟

خب ما که ادبمون اوکیه تا حالا هیچ فحشی ندادیم به دوستان فلشخوری!

این لوله دقیقا چه چیزایی هستن

شما فحش نمیدید چون خلاف قوانینه.
من فحش نمیدم چون شخصیتم اجازه نمیده.
اینه فرقش ((((:
سخته؟!

همین خود شما تو جمع خارج از اینجا ۲۰ کلمه حرف بزنید ۱۰ تاش فحشه !
نگو نه که باور نمیکنم ..
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(07-10-2020، 7:46)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 22:42)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی دقیقا؟

خب ما که ادبمون اوکیه تا حالا هیچ فحشی ندادیم به دوستان فلشخوری!

این لوله دقیقا چه چیزایی هستن

شما فحش نمیدید چون خلاف قوانینه.
من فحش نمیدم چون شخصیتم اجازه نمیده.
اینه فرقش ((((:
سخته؟!

همین خود شما تو جمع خارج از اینجا ۲۰ کلمه حرف بزنید ۱۰ تاش فحشه !
نگو نه که باور نمیکنم ..

نمیگیم نه ^_^
 سپاس شده توسط Faust ، *Aɴѕel*
(07-10-2020، 7:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیگیم نه ^_^

سلام. صبح بخیر ♡

با اون بودم ((:
درکش براش به شدت سخت بود .. خیلی ساده توضیح دادم !
(07-10-2020، 7:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 7:43)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه یکم رو مخ بود
من دارم درمورد اون موضوع با اون طرف حرف میزنم

اون طرف؟! O_o

خودکشی/:
 سپاس شده توسط *VENUS*
های ._.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Faust ، *Aɴѕel*
(07-10-2020، 7:49)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 7:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیگیم نه ^_^

سلام. صبح بخیر ♡

با اون بودم ((:
درکش براش به شدت سخت بود .. خیلی ساده توضیح دادم !

صبحت بخیر عزیزه دلم ^.^

(07-10-2020، 7:54)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 7:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون طرف؟! O_o

خودکشی/:

جواب تورو داد؟!!!!

(07-10-2020، 7:55)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

های ._.

صبح بخیر ^.^
 سپاس شده توسط Faust ، *Aɴѕel* ، Đęąđ.ğïřł
(07-10-2020، 7:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر ^.^

صبحت بخیر *.*
صبحونه چی خوردید شماها؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(07-10-2020، 8:00)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبحونه چی خوردید شماها؟

#گشادی
باور کن نمی تونم برم یه چیز بخورم
حال ندارم
 سپاس شده توسط Faust ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان