امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 20:18)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 20:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکدام.
من در لحظه زندگی میکنم.
و در همین لحظه میخوام حرصتو در بیارم ((((:
هعی هعی هعییییی
(06-10-2020، 20:15)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ اینا رو از تلگرام میاری معلومه

....

من قبلا به این سوال جواب دادم:

دوست دارم ۵ دقیقه آینده رو ببینم چون گذشته دیگه گذشته

از خودم نیس همشون ، ولی از تله هم نیست اصلا پیج ایرانی نیس... بهرحال جالبن

۵دقیقه گذشته خیلی بهتره هم این قانون گذشته دگ گذشته رو نقض میکنی هر اشتباهی انجام بدی درجا میتونی درستش کنی اینده بینهایت تا احتمال داره ک فقط میتونی ببینیش که چی قراره پیش بیاد نهایت بتونی کاری کنی ک یه چی دیگه پیش بیاد اما با تغییر گذشته هرکار دلت بخواد میتونی انجام بدی من روزی هزار بار ارزو این قدرتو میکنم

راس میگی

من کلمه تغییر بدید رو ندیدم

ولی با هم آینده رو ببینی بهتره

چون ممکنه یه حادثه ای رخ بده برات یا ....

و تو از زمان حال میتونی کار کنی اون اتفاق نیوفته(پیشگیری کنی)

پی نوشتSadاز اینستا میاری اینارو؟ :/)
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
آگهی
(06-10-2020، 20:19)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 20:15)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما ی بار درست کنین...خیلی میچسبه
1.هسته خرمارو دربیارین
2.سپس با گوش کوپ له کنین
3.ی تفت بدین خرمارو
4.تخم مرغو بزنین تنگش
5.هم بزنین
6.میل کنین با چایی شیرین
بابام ی عالمه خرما اورده...مامانم هر چی درست میکنن توش خرما میزنه/////:

هزاااارووووپونصددددد تومن تخم مرغو بزارم لا خرما؟ تخم مرغ بگیرم دستم میگیرم تو خیابون باهاش راه میرم

فعلا ک دو وشنه تخم مرغ گرفتم منتظرم دلار بره بالا بفروشم

ما پول داریم..."دوبار"
بابام تخم مرغ دوس داره...جزو علاقیاتشه(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
بسه

......

تمومش کنید

....

همین الان یعنی ساعت ۹ شب یانگوم داره

.....

از شبکه امید

.....

برید تماشا کنید
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
ای خدا :|
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
چ سکوت شد همه رفتن یانگوم ببینن
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-10-2020، 20:15)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 20:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لقمه خرما تخم مرغ میدادی حداقل :>
1.هسته خرمارو دربیارین
2.سپس با گوش کوپ له کنین

هسته خرما خیلی سفته .. با گوشتکوب له نمیشه
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-10-2020، 20:43)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.هسته خرمارو دربیارین
2.سپس با گوش کوپ له کنین

گفتم اولش ک هسترو در بیارید
(((:

•ناشناس•
(06-10-2020، 20:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 20:43)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول هسته رو دربیاریم بعد لهش کنیم دیگه
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
داری شوخی میکنی دیگه ._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 20:47)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 20:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول هسته رو دربیاریم بعد لهش کنیم دیگه

بله
بعد هسترو بکارین درخت خرما در میاد/:
ههه
(((:

•ناشناس•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان