امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 16:47)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زارت :|

کاورمو گوش کردی؟(:

اخ چقدر من گاوم که نگفتم هیچی!
میدونی صدات از کدوماست؟
از اونا که ارام بخشه
خیلی صدات نازه ولی میشه رو راست باشم؟
اگه میخوای بخونی باید بری کلاس آواز که بتونی زیر و بم صداتو کنترل کنی و تکنیکارو یاد بگیری و خارج نخونی
تا حالا صدای امیدو شنیدین؟ صدات بچم به دایی امیدش رفته ^_^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 16:50)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی Telegh_01 (سلطان قههوه ی ایران)
دلم براش کباب شد وقتی توی برنامه دعوتشون کرده بودن سهون فقط به یه جا چشم دوخته بود بدون اینکه حرفی بزنه(=

سلطاااانTelegh_01
وای خدا دلم سوختت crying

جون بله قربان Telegh_01
من دلم آتیش گرفت فداش شم crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(06-10-2020، 16:23)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ǟrǟֆɦ :м"

چه عجب باادب گشته ای ،ای پسر
/: خبری نیست جز خوراکی و غذاهای خوشمزه سلام می رسونن

باادب بودم
سلام دارن خدمتت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ 10
(06-10-2020، 16:46)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میتونه کمکم کنع؟؟؟
خاهش میکنم ج بدین

کمکی از دستم بر میاد؟؟ ((:
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 16:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:47)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاورمو گوش کردی؟(:

میدونی صدات از کدوماست؟
از اونا که ارام بخشه
اگه میخوای بخونی باید بری کلاس آواز که بتونی زیر و بم صداتو کنترل کنی و تکنیکارو یاد بگیری و خارج نخونی

ار میدونم میدونم
ار بابا مگه میشه صداشو نشنیده باشم
عالیه*.*
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 16:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زارت :|

بوی بدی افتاده اینجا:|
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ 10
 سپاس شده توسط *VENUS*
بچه ها نازنینم واقعا مچکرم که رفتین درخواستمو تو انجمن ورزشی لایک کردین!!! دورتون بگردم که اینقد مهربونین ^_^
 سپاس شده توسط Волшебник ، *Aɴѕel* ، *VENUS*
(06-10-2020، 16:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:50)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلطاااانTelegh_01
وای خدا دلم سوختت crying

جون بله قربان Telegh_01
من دلم آتیش گرفت فداش شم crying

یادم رف بقیه رو :/
الهی منم همینطور ):
Karlina
(06-10-2020، 16:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها نازنینم واقعا مچکرم که رفتین درخواستمو تو انجمن ورزشی لایک کردین!!! دورتون بگردم که اینقد مهربونین ^_^

((:
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(06-10-2020، 16:52)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی صدات از کدوماست؟
از اونا که ارام بخشه

ار میدونم میدونم
ار بابا مگه میشه صداشو نشنیده باشم
عالیه*.*

ولی به نظرم پی گیر شو
حرفه ای خوندن یاد بگیر
من دیشب تازه صداشو بعد ۳ سال شنیدم! پشماممممم
اون موقعا خیلی بچه بود و فقط یادمه رپ دوست داشت
اصلا باورم نمیشد اینقد پیشرفت کرده باشه!!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان