امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(22-06-2020، 5:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 0:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 23:50)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 22:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 22:52)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشی نشی بیا ب اینا رو ول کنیم بریم عشق وحالD:

جووون جووون پایتم ناجور :vvv
عشقمونم پایداااار D:::
چه شود چرا دیر پیدات کردمD::
کمرم با این احساسات داغون شدD:

این لنتیا نمیذاشتن ما به هم برسیم :v
نگو نگو ازت یه تار مو کم شه نمیدونی که چی میشه D;
اره لنت به همشون): من بی تو هرگز
چی میشه؟D:
از دست امتحانا میتونی یه نفس راحت بکشی خوشا به حالت(:

لازمه بگم زندگیمی ؟ :v
دنیا رو بهم میریزم که .-.
نه بابا .. دوس دارم برگردم به دوران امتحانا .. یه همچین اسکولیم من -__-
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، _ƇRAƵƳ_
آگهی
(21-06-2020، 23:51)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر های انجمن روزتون مبارک عزیز های من  Heart
روز همه مون مبارک باشه Heart
البته یکم زودتر میگم تا اولین نفر باشم Tongue
16252423472148cong123ggre
@Anill
@"Offred"
@Faust
@وینکس
@"Qนεεɳ♛"
@setayesh-
@"Reine"
@"mlází"
@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
@m.h.sa
@"Tιɳα"
@"Hamraz Smile"
@"HoPe"
 @"mentol*vkook"
@spent †
@"| زَرآ |"

اگه کسیو یادم رفته از دوستان معذرت میخوام

عــی جـآنم D:
روز توهم مبآرک باشه عشق جـآن❤
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، red_Queen
(22-06-2020، 9:51)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 21:03)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
چطوری تیرماهی؟(:

قربونت خوبم *-* تو چطوری؟
شکر منم خوبم
چه خبرا؟
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
دینگ
.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هه هه هه هه ه
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-06-2020، 12:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 5:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 0:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 23:50)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 22:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووون جووون پایتم ناجور :vvv
عشقمونم پایداااار D:::
چه شود چرا دیر پیدات کردمD::
کمرم با این احساسات داغون شدD:

این لنتیا نمیذاشتن ما به هم برسیم :v
نگو نگو ازت یه تار مو کم شه نمیدونی که چی میشه D;
اره لنت به همشون): من بی تو هرگز
چی میشه؟D:
از دست امتحانا میتونی یه نفس راحت بکشی خوشا به حالت(:

لازمه بگم زندگیمی ؟ :v
دنیا رو بهم میریزم که .-.
نه بابا .. دوس دارم برگردم به دوران امتحانا .. یه همچین اسکولیم من -__-
نه نگو تو دنیامی
(:
|: تا 4 ساعت دیگه منم راحت میشمD:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
(22-06-2020، 12:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 9:51)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 21:03)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
چطوری تیرماهی؟(:

شکر منم خوبم
چه خبرا؟

فعلا بی خبری . از تو چخبر؟
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، ρσєѕɪ
(22-06-2020، 12:45)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
چطوری تیرماهی؟(:

شکر منم خوبم
چه خبرا؟

یه تور بر میدارم و پهن میکنم تو پاساژا اگه دست به کار نشیا|:
سلامتی دینی داره نابودم میکنه رو به موتم
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ρσєѕɪ
(( یه تماس با من بگیرید))چیست؟
عن ترین جمله ی جهانه که ته خسیس بازی و عن بودن گوینده رو میرسونه-_-
(22-06-2020، 12:48)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:45)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
چطوری تیرماهی؟(:

شکر منم خوبم
چه خبرا؟

یه تور بر میدارم و پهن میکنم تو پاساژا اگه دست به کار نشیا|:
سلامتی دینی داره نابودم میکنه رو به موتم

اتفاقا یکم دیگه چیتان پیتان می کنم میرم Telegh_10
زنگ زده ؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 37 مهمان