امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(14-05-2020، 22:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم هاسکی میشم !!
اخطار دوم !

هاسکی یکی دیگه شد =/
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
تو اضطراب دستهای خالی آرامش دستهای پُر نیست crying

@خخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط @پوریا@
(14-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بزار باد بیاد دخی جون.

ببین مثل خودت باهات حرف میزنم.
حرف دهنتو بفهم !
یه آدم تا چه حد میتونه گستاخ باشه ..

@"ѕмσкє"
من نمیفهمم چرا ایشون با وجود اخطارهای فراوان !!! (که رسماً فایده ای هم نداره ، چون تغییر نمیکنه و مدام دنبال بحثه ) چرا یکبار بن نمیشه ؟!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ ، ßяɪcε ، کــــــــــⓐرمَن ، sober ، @پوریا@
(14-05-2020، 22:51)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا میونی اخرین دندونی ک ت دهن ادم پیدا میشع اسمش چیع

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
بگوو
چون علم پیشرفت كرده
میدونی چرا دود از دودكش بالا می‌رود؟

25r30
نه بگو Big Grin
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، کــــــــــⓐرمَن
(14-05-2020، 22:50)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو به کسی که داداش ترم اخر رشته پرستاری میگه مرفین(به کسی ربط نداره من دویت دارم غلط بنویسم)

خودتون با رشته های ادبیات داره برای من از پزشکی حرف میزنه

این چیزی نیست که تخصصی باشه
یه آدم عادی هم می دونه!
کاش حداقل از داداشت می پرسیدی که نیمه ی عمر مورفین چقدره ((:

فردا اومد ملاقت سخن گران بهاتونو به اطلاعش میرسونم
(14-05-2020، 22:52)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اضطراب دستهای خالی آرامش دستهای پُر نیست crying

@خخخخ
کجایی که سرت دعوا شده Smile
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(14-05-2020، 22:49)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بحث رو ادامه نمیدم تا بیشتر از این به کسی توهین نکنم

ببخشید بابت حرفای زشتی که زدم

راست میگی نباید ادامه می دادم
داشتم به شعور خودم توهین می کردم حرفاتو خوندم ((:
دفعه ی بعدی یه چیزی بگو که منطقی تر باشه
متاسفانه داروشناسی هم خوندم چون رشته م روانشناسیه و ادبیات مطالعه ی آزادمه!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ ، لــــــــــⓘلی
(14-05-2020، 22:52)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین مثل خودت باهات حرف میزنم.
حرف دهنتو بفهم !
یه آدم تا چه حد میتونه گستاخ باشه ..

@"ѕмσкє"
من نمیفهمم چرا ایشون با وجود اخطارهای فراوان !!! (که رسماً فایده ای هم نداره ، چون تغییر نمیکنه و مدام دنبال بحثه ) چرا یکبار بن نمیشه ؟!

رها خانوم من دنبال بحثم یا شما من سرم توی کار خودم بود شما اومدین به بنده گیر دادین
(14-05-2020، 22:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:51)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
بگوو
چون علم پیشرفت كرده
میدونی چرا دود از دودكش بالا می‌رود؟

25r30
نه بگو Big Grin

چون ظاهرا چاره دیگری نداره
میدونی چطور می‌شود چهار نفر زیر یک چتر بایستند و خیس نشن؟
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، BIG-DARK
دیگه هیچی مهم نیست سیروان ((:
__
ما بریم کال آو دیوتی :|
شبتون خوش
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، @پوریا@ ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، bOoOoOy ، ßяɪcε

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان