امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

.: گفتگو ازاد :. نسخه 353

(21-04-2020، 13:20)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:19)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها یه رمان طنز نوشتم میخوام تو سایت بزارم رو اسمش گیرم کمکم میکنید Undecided
@m.h.sa
@"Reine"
@"arash a"
@"red _Queen"

چجور رمانیه

طنزه.ببین راجع به یه دختریه که با یه پسره مشکل داره وحشتناک.اینا هی زیراب همو میزنن‌.کلی داستان داره.چطوری بگم آخه.پسره کلی راز داره.بعد کلی بدبختی عاشق هم میشن.
 سپاس شده توسط BIG-DARK
آگهی
(21-04-2020، 13:19)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها یه رمان طنز نوشتم میخوام تو سایت بزارم رو اسمش گیرم کمکم میکنید Undecided
@"m.h.sa "
@"Reine "
@"arash a "
@" red _Queen"

در مورد چیه؟
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، BIG-DARK
(21-04-2020، 13:21)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:20)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:19)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:17)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ببخشید  :ngh:

چیکار کردی مگه

نویسنده بخشی ک میخواس شدم  Undecided

اشکالی نداره که
منو ایسان هم هردو نویسنده یکم بخش بودیم

ولی میگه نمیتونه دیگه نویسنده شه ):
 سپاس شده توسط red_Queen
من چرا فکر میکردم red queen ایسانه :-|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، red_Queen ، BIG-DARK
فرزندانم اسم منو درست تگ کنید

@red_Queen

(21-04-2020، 13:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخ
25r30

(21-04-2020، 13:23)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:21)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:20)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:19)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:17)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ببخشید  :ngh:

چیکار کردی مگه

نویسنده بخشی ک میخواس شدم  Undecided

اشکالی نداره که
منو ایسان هم هردو نویسنده یکم بخش بودیم

ولی میگه نمیتونه دیگه نویسنده شه ):

نه میشه
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، م‍حمّد ، ρσєѕɪ
(21-04-2020، 13:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین فکرو کردم
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

.: گفتگو ازاد :. نسخه 353 66
 سپاس شده توسط red_Queen
(21-04-2020، 13:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه میشه

خب خداروشکر Heart
 سپاس شده توسط red_Queen
(21-04-2020، 13:24)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین فکرو کردم

دورغ Big Grin Big Grin Big Grin
خدااا
من که گفتم تو گ آ من نفسم
شما ندیدید

سپاس شده توسط BIG-DARK

ممد شرایط نویسنده چیه هان Angry

(21-04-2020، 13:25)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2020، 13:24)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین فکرو کردم

دورغ  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خدااا
من که گفتم تو گ آ من نفسم
شما ندیدید

به جان خودم
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

.: گفتگو ازاد :. نسخه 353 66
 سپاس شده توسط red_Queen
(21-04-2020، 13:25)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد شرایط نویسنده چیه هان Angry

حالا چرا عصبانی
ممد چیکار کنه طفلکی Big Grin

سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 67 مهمان