امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]

(03-04-2020، 20:44)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 19:24)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"-HIDDEИ-"
چشم زدم آواتارتو -_____-
جون

این پرهام ۰۰۷ همون پرهام ۱۱۱ و خیلی چیزای دیگه ست که من نمیدونم!
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
(03-04-2020، 20:44)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم ترکی حال کنین

جان جان د گوروم نقدر    قلبینه گئچمیشم
سنین عشقین نفسدی    منه بیر عمری بسدی
اینامیسان الوی قوی      قلبیم اوسته گور نه سس دی
سنین عشقین نفسدی     منه بیر عمری بسدی
اینامیسان الوی قوی      قلبیم اوسته گور نه سس دی

اهنگ مورد علاقه ی داش کوچکیم

سنی دیلر منی دیلر Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin 161616
(03-04-2020، 20:44)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم ترکی حال کنین

عالی بود ممنون ابجی گلمp345
!.. ﻣــــــــَــﻐﺮﻭرای ﺍِﻣــــــــْـــــــــــــــــﺮﻭﺯ

ﺧـــــُـــﻮﺭﺩ ﺷــــــُــــﺪِﻩ ﻫــْـــﺎﯼ ﺩﯾـــْـــﺮُﻭﺯَن….<(_ _)>

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ] 98
 سپاس شده توسط red_Queen
(03-04-2020، 20:45)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:44)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 19:24)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"-HIDDEИ-"
چشم زدم آواتارتو -_____-
جون

دقیقااااا خودشه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
 سپاس شده توسط sober
(03-04-2020، 20:45)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"-HIDDEИ-"
چشم زدم آواتارتو -_____-
جون

اره
تا حالا چند تا کانت زده
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط sober
(03-04-2020، 20:45)پرهام 007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:43)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:38)پرهام 007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ارزومه تو این انجمن ستاره بگیرم.
با من دوست باشین.
منو میندازین بیرون.
مگه من چمه؟
چرا وقتی چند تا سپاس میگیم منو میندازین بیرون؟

انگیزه ی تو توی ساخت اکانت اگه من تو درس خوندن داشتم الان هاروارد بودم:|
من اسم واقعیمو گذاشتم.
جواب این سوال رو کسی باید بده که عقل و فهم داره.
منظورم سیروانه.

عزیزم شما که عقل و فهم داری
طبق قوانین انجمن داشتن چندتا اکانت ممنوعه!!!!
(03-04-2020، 20:45)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:44)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:40)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 20:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Eskafill "

داداش شقیو اروم میکنی؟

وای مهسااااااااااااا
Sad  Sad  Sad  Sad

جان دلم؟

رف
از صبح منتظر بودم):
دلم تنگ شد):
چرا اینقد بدختم):

چرا رفت
بدبخت کسیه که قدر تورو ندونه

Sad Sad Sad میدونه.من نمیدونم
(((:

•ناشناس•
(03-04-2020، 20:45)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided Telegh_26میگم غزل خودم جواب خودمو بدم

ارع جواب بده Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin 25r3025r3025r3025r3025r30

@"-HIDDEИ-"
چشم زدم آواتارتو -_____-
جون

به مرور درست میشه
 سپاس شده توسط sober
(03-04-2020، 20:46)یلدا 86 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم ترکی حال کنین

عالی بود ممنون ابجی گلمp345

خواهش عزیزم Heart
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان