امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 339

(18-03-2020، 23:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2020، 22:43)«رها» نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2020، 17:49)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2020، 0:26)«رها» نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه برخورد کنه که همه نابود میشن اونوقت پس تکلیف ظهور امام چی میشه؟تو همه جا نوشته شده که اول امام میاد بعد قیامت میشه و دنیا نابود میشه Undecided پس قرار نیس این شهاب سنگ هم به زمین بخوره فقط از نزدیکی زمین عبور میکنه Undecided

واقعا چه دیدگاهی .
واسم جالب شد.
دیدگاه ظهور امام زمان همه این اتفاقات رو نقض میکنه !

اره خو تو همه جا حتی تو تورات و انجیل قید شده که یکی میاد کل دنیا رو از چیزی که هست بهتر میکنه و نجات میده پس تا امام نیاد زمین هم نابود نمیشه این همه شهاب سنگ از نزدیکی زمین اومده رفته هیچ برخوردی هم با زمین نداشتن ایشالا اینم به خیر میگذره و به زمین برخورد نمیکنه

اوهوم همینطوره
و توی احادیث هم داریم که بعد از امام زمان سال های سال افراد عادل بر زمین حکومت میکنن...چون اگه بلافاصله بعد از قیام ایشون قیامت بشه دیگه قیامشون سودی نداره...واسه همین هم هست که سال های سال افراد عادل و نیکو ی دیگه ای هم حاکم زمین میشن

اره پس با توجه به نتیجه هایی که گرفتیم نگران شهاب سنگ نباشیم نمیخوره به زمین فقط از کنارش رد میشه Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه 339 79
آگهی
(19-03-2020، 1:41)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:02)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر عمو صابر قدرت مطلقه ک منتظر جواب پیامشم هنو
بعد اون امیرحسینه
بعدش تو
داریم رو انجمن کار میکنیم !
انقد به صابر پیام ندید بزا معطل نشه !
مشکل دارید ب من بگید !
خخخخخخخخ باشه چشم
امیر منو کاربر حرفه ای بکن:-|

دست من نیست !
شرایط رو داشته باشی سیستم خودش تغییرت میده !

اممممم خب یه کاری کن سیستم شرایط منو قبول کنهUndecided

راستی نه تو نه عمو هیچ کدومتون بهم عیدی ندادیننننن:-(

(19-03-2020، 1:45)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
به فنا رفتم!!!
هم شیر خوردمم
هم نسکافه
دارم از گرما میپزمممممم
از گرما متنفرممممم

36146
خب برا چی اینکارو میکنی؟ Undecided

وایسا الان پنجره رو باز میکنم...
بیرون هوا خیلی سرده
یکم خنک شم !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
بچه ها یه راحل سریع برای دندون درد بگید .ه مردم
قرصم ندارم الانم چندتا داروخانه رفتم بسته بود دا م میمیرم لطفا یه راحل بگید.....
(19-03-2020، 1:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:41)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر عمو صابر قدرت مطلقه ک  منتظر جواب پیامشم هنو
بعد اون امیرحسینه
بعدش تو
داریم رو انجمن کار میکنیم !
انقد به صابر پیام ندید بزا معطل نشه !
مشکل دارید ب من بگید !
خخخخخخخخ باشه چشم
امیر منو کاربر حرفه ای بکن:-|

دست من نیست !
شرایط رو داشته باشی سیستم خودش تغییرت میده !

اممممم خب یه کاری کن سیستم شرایط منو قبول کنهUndecided

راستی نه تو نه عمو هیچ کدومتون بهم عیدی ندادیننننن:-(

(19-03-2020، 1:45)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
به فنا رفتم!!!
هم شیر خوردمم
هم نسکافه
دارم از گرما میپزمممممم
از گرما متنفرممممم

36146

بیرون هوا خیلی سرده
یکم خنک شم !

بدتر سرما نخوری! Undecided
Karlina
@"«رها»"
اره همینطوره
خب پس از کرونا جون سالم به در ببریم امیدی به زنده موندنمون هست خخخخخخ

@"S-T-I-N"
به فنا رفتم!!!
هم شیر خوردمم
هم نسکافه
دارم از گرما میپزمممممم
از گرما متنفرممممم

36146
بیرون هوا خیلی سرده
یکم خنک شم !
[/quote]

[/quote]

ستینننن
یخ زدمممم
از طرفی کل صورتم داغه داغه
فک کنم تب و لرز گرفتم!!!!
من مردم بدی خوبی دیدی حلال کن
(19-03-2020، 1:54)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرصم ندارم الانم چندتا داروخانه رفتم بسته بود دا م میمیرم لطفا یه راحل بگید.....

هیچ کس هیچ راحلی ندتره بابا شما ایندگانه این ملککین

یه بار ازتکن کمک خواستم ها اه
(19-03-2020، 1:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"«رها»"
اره همینطوره
خب پس از کرونا جون سالم به در ببریم امیدی به زنده موندنمون هست خخخخخخ

@"S-T-I-N"
به فنا رفتم!!!
هم شیر خوردمم
هم نسکافه
دارم از گرما میپزمممممم
از گرما متنفرممممم

36146
بیرون هوا خیلی سرده
یکم خنک شم !

[/quote]

ستینننن
یخ زدمممم
از طرفی کل صورتم داغه داغه
فک کنم تب و لرز گرفتم!!!!
من مردم بدی خوبی دیدی حلال کن
[/quote]

عی بابا
چیکار میکنی دختر؟!
نکن بابا مهسا من میترسم
برو دیگه برو بسه
اصن غلط کردم بهت گفتم
با اینکه تاحالا احترامتو نگه داشتم تا الان
شما بیخود میکنی دیگه از این حرفا بزنی!
ناراحتم کردی!
خــــــــــــیــــــلی Sad
p336p336p336
Karlina
والا تو کل عمرم یه بارم دندون درد نداشتم !
چه بدونم اخه
تو نت سرچ کن
(19-03-2020، 2:01)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2020، 1:54)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرصم ندارم الانم چندتا داروخانه رفتم بسته بود دا م میمیرم لطفا یه  راحل بگید.....

هیچ کس هیچ  راحلی ندتره بابا شما ایندگانه این ملککین

یه بار ازتکن کمک خواستم ها اه

یا باید مسکن بخوری!
یا باید تا فردا صبر کن بری دندون پزشکی
وسلام Undecided
Karlina
@"S-T-I-N"
وا مگه چی گفتم ستین
باشه بزار برم بمیرم
شبت بخیر !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان