امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 313

تا همین دوروز پیش هم اسم سهند رو میگفت سَمند حالا متخصص فوتبال هم شدن D:
 سپاس شده توسط _RaYaN_ ، _Lσѕт_ ، Mr. Potato Head ، mT_pOoM_taaK ، ♡Hasti♡ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(13-08-2017، 22:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میدونم اسمش سهند اما واسه شوخی اینو گفتم بخودشم گفتم تو پ.خ
(13-08-2017، 22:11)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2017، 22:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میدونم اسمش سهند اما واسه شوخی اینو گفتم بخودشم گفتم تو پ.خ

ادامه نده ..
 سپاس شده توسط _RaYaN_ ، ÆMÆշЇÑζ
اموجی تنها اسپم حساب میشه , اگر کامنتی رو ریپلای میکنید و در جوابش ایموجی میذارید اسپم نیست.
 سپاس شده توسط Faust ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
00:00
Bb6
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
(13-08-2017، 22:31)tiiiinaaaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bb6

نیم ساعت مونده بازی شروع شه تونگاه میکنی گلم
 سپاس شده توسط ßяɪcε
(13-08-2017، 22:33)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2017، 22:31)tiiiinaaaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bb6

ن بابا
اصن فوتبال چی هس؟!؟!
(13-08-2017، 22:34)tiiiinaaaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2017، 22:33)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bb6

ن بابا
اصن فوتبال چی هس؟!؟!

منم مث توبودم بعدا اخلاقم رفتارم شد پسرونه و عاشق فوتبال وچیزای پسرونه شدم
 سپاس شده توسط ßяɪcε
(13-08-2017، 22:35)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2017، 22:34)tiiiinaaaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bb6

ن بابا
اصن فوتبال چی هس؟!؟!

منم مث توبودم بعدا اخلاقم رفتارم شد پسرونه و عاشق فوتبال وچیزای پسرونه شدم

توگلی توماهی
سلام ههه چیزای پسرونه تیکه ها هم هنوز هست ک
گفتگوے آزاد نسخه 313 21

گفتگوے آزاد نسخه 313 21

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان