امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(01-06-2017، 21:29)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:25)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:22)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:21)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:19)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لحظه احساس تحقیر کردن بهم دست داد اگه اشتب کردم ساری
دورو بودنو به ما نسبت میدین ولی خودتون اگه دورو نبودین نه فقد توها همتون همتون
توهین نمیکردید بعد بگید ساری
تحقیر کردن بد تر از دورو بودن؟
کوته فکر بخبد

ببین من که هرکدومو دیدم اینطور بودن اوکی؟
نه دختری بسری رو درک کنه میتونه
نه برعکس
این اتفاق در یه صورت میفته
اونم وقتی به یه نقطه مشترک برسن
وقتی بچه دار بشن
این نقطه ایه که با هم ترکیب میشن میتونن حس ها و حرفای همو درک کنن
تو نمیتونی اینکه یه دختر چطور دورو میشه رو درک کنی و منم هیچوقت نمیتونم دورویی تو رو درک کنم!
بس بحث دربارش فایده ندار!!
رواله؟

مطمعن باش من هم توی مجازی اخلاقم اینه هم تو واقعی دوروبودنو درک کردم تا تهشم رفتم واسه ی من نگو نمیتونی اون دخترو درک کنی
ادم نمیتونه دو تا زندگی داشت هباشه به جز وقتی که ادم بمیره و من هم همینطوریم علاقه ای واسه داشتن دوتا زندگی ندارم وگرنه منم خیلی عقده ها دارم عقده یه محبت که همتون ازش بهرمندید اما من ندارم خب؟
میدونم میتونم با ساختن یه زندگی خیالی برای خودم بسازمش ولی نمیخام تمام فکرم درگیر یه مشت چرندیات بشه.
یه مدت همه جور دروغی تو مجازی گفتم ولی به جایی رسیدم که تمام فکر و ذکر این بود که فردا چه دروغی به رفقای مجازیم بدم ولی بدون منم همینم که هستم چه مجازی چه واقعی من شاید سنم کمه ولی مشکلم اینه که خیلی بیشدر میفهمم و حالا اینو میدونم تدم باید از مجازی به درستی استفاده کنه نه به دروغ و خیال مثل یه رمان عاشقانه!!!!!
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط بهره ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _.miss_.em
آگهی
(01-06-2017، 21:33)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:29)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:25)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:22)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:21)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دورو بودنو به ما نسبت میدین ولی خودتون اگه دورو نبودین نه فقد توها همتون همتون
توهین نمیکردید بعد بگید ساری
تحقیر کردن بد تر از دورو بودن؟
کوته فکر بخبد

نه برعکس
وقتی بچه دار بشن
تو نمیتونی اینکه یه دختر چطور دورو میشه رو درک کنی و منم هیچوقت نمیتونم دورویی تو رو درک کنم!
رواله؟

مطمعن باش من هم توی مجازی اخلاقم اینه هم تو واقعی دوروبودنو درک کردم تا تهشم رفتم واسه ی من نگو نمیتونی اون دخترو درک کنی
ادم نمیتونه دو تا زندگی داشت هباشه به جز وقتی که ادم بمیره و من هم همینطوریم علاقه ای واسه داشتن دوتا زندگی ندارم وگرنه منم خیلی عقده ها دارم عقده یه محبت که همتون ازش بهرمندید اما من ندارم خب؟
میدونم میتونم با ساختن یه زندگی خیالی برای خودم بسازمش ولی نمیخام تمام فکرم درگیر یه مشت چرندیات بشه.
یه مدت همه جور دروغی تو مجازی گفتم ولی به جایی رسیدم که تمام فکر و ذکر این بود که فردا چه دروغی به رفقای مجازیم بدم ولی بدون منم همینم که هستم چه مجازی چه واقعی من شاید سنم کمه ولی مشکلم اینه که خیلی بیشدر میفهمم و حالا اینو میدونم تدم باید از مجازی به درستی استفاده کنه نه به دروغ و خیال مثل یه رمان عاشقانه!!!!!

رمان عاشقانه چیه تو زندگی شخمی واقعی قراره ازدواج و از این چرتو پرتا بذاری بعد ببینی چون یارو شاسی بلند داره رفته سمته اون کلا مکن بی احساس شدم یه سالی هست ولی همونطور که توی اینجا زود عصبی میشم توی واقعی هم همینه عوضش کینه ای نمیشم بر عکسه قیافمم خیلی مهربونم ولی از این مهربونی ضرر شدید دیدم

شبتون بخیر دوستان عزیز
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، _.miss_.em ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
چقدر طولانی تایپ کردید

+
شبخیل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _.miss_.em ، بهره
(01-06-2017، 21:37)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:33)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه برعکس
وقتی بچه دار بشن
رواله؟

رمان عاشقانه چیه تو زندگی شخمی واقعی قراره ازدواج و از این چرتو پرتا بذاری بعد ببینی چون یارو شاسی بلند داره رفته سمته اون کلا مکن بی احساس شدم یه سالی هست ولی همونطور که توی اینجا زود عصبی میشم توی واقعی هم همینه عوضش کینه ای نمیشم بر عکسه قیافمم خیلی مهربونم ولی از این مهربونی ضرر شدید دیدم

شبتون بخیر دوستان عزیز
شبت خوش خسته مهربون
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهره
من چرا از این انجمن نمیرمbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهره
(01-06-2017، 22:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه عطره خاصي داره فلشخـور ^_^

شيووو *_*
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(02-06-2017، 1:01)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 22:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيووو *_*

لامصب منو ول نمیکنه bathtime

عشقم دلم برات تنگ شده بود بسیار4xv157f
Channel
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(02-06-2017، 1:03)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2017، 1:01)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيووو *_*

لامصب منو ول نمیکنه bathtime

عشقم دلم برات تنگ شده بود بسیار4xv157f

روزاى خيلي خوبي داشتيم اينجـا ..

منم خيلي خيلي زياد ❤️

چه خبر از درسا طبيب خانم ؟؟ Smile)
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
اووو شب زنده دارا رو نگا
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
جغدای عزیز cof
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، بهره

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان