امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

:| باشه خدافظ
we don’t care what them people say.
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
باشه خوشکلم 
+
اها حس کردم نمیشناسم خب انشالا تا اخر تابستون ثابت میشید
من هشت ماه ازمایشی بودم !!!!

(01-06-2017، 21:10)sogol.gl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا بگم خفتون نکنه!
عرضه ندارین جواب سلام رو بدین
ای............

سلاین شیوا هستم 
[/quote]
فک رکدم قراره ابیم شم باز ((:
هولا:>

اوم راستش انتظار نداشتم ایننقدر مهربون باشی شاید چون مامان الی بودی یا الان برعکس شد!((:
 سپاس شده توسط بهره ، Mïņ̃†êR ، _.miss_.em ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 21:17)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:16)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:04)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:02)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا خانوم میگم من 2015 ثبت نام کردم اکانتممimjusttired هستش

(01-06-2017، 21:01)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه نه بگذار در حسرتش بسوزم خودت این خستگی را لازم داری

اه نه ای دختر خوب همه اش برای خودت
خستگیت برا خودت
چیز دیگم نداری ادم بهش حسرت بخوره بخاطرش عقده ای شه اخه

نتم پرید راست میگی چیزی ندارم عوضش مثه امثال شماها نه همه دخترا ولی بیشترشون دورو نیستم
من دورو نیستم فقد خاستم سر شوخی رو باز کنم ببخشید

یه لحظه احساس تحقیر کردن بهم دست داد اگه اشتب کردم ساری
(01-06-2017، 21:17)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالع عاروم باش خواعری
رلکسیشن
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 21:19)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:17)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالع عاروم باش خواعری
رلکسیشن

باشه^_^
we don’t care what them people say.
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 21:19)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:17)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:16)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:04)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:02)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا خانوم میگم من 2015 ثبت نام کردم اکانتممimjusttired هستش

اه نه ای دختر خوب همه اش برای خودت
خستگیت برا خودت

نتم پرید راست میگی چیزی ندارم عوضش مثه امثال شماها نه همه دخترا ولی بیشترشون دورو نیستم

دورو بودنو به ما نسبت میدین ولی خودتون اگه دورو نبودین نه فقد توها همتون همتون
توهین نمیکردید بعد بگید ساری
تحقیر کردن بد تر از دورو بودن؟
کوته فکر بخبد

(01-06-2017، 21:21)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:19)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالع عاروم باش خواعری
رلکسیشن

باشه^_^
چ خبرا؟چکارا میکنی؟
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

نقل قول: فک رکدم قراره ابیم شم باز ((: 
هولا:>

اوم راستش انتظار نداشتم ایننقدر مهربون باشی شاید چون مامان الی بودی یا الان برعکس شد!((:
نه اگه تو بخش خودت فعالیت داری چرا ابی بشی 

خخخ چون مامان الی بودم باید خشن باشم؟میگفتی چون شیوایی خشنی بیشتر بهم میخورد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط بهره ، _.miss_.em ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 21:21)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 21:19)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خستگیت برا خودت

دورو بودنو به ما نسبت میدین ولی خودتون اگه دورو نبودین نه فقد توها همتون همتون
توهین نمیکردید بعد بگید ساری
تحقیر کردن بد تر از دورو بودن؟
کوته فکر بخبد

ببین من که هرکدومو دیدم اینطور بودن اوکی؟
بچه ها شکلک بدید برای شکلکای انجمن میخوایم عوضشون کنیم 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، بهره ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 152 [/img]
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _.miss_.em ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان