امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

1 ژوئن 2017 ..
روز بخیر ..
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، بهره ، [ SouL ] ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
آگهی
(01-06-2017، 13:30)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 117 [/img]

تو فقط سپاس جمع کن سپاس ندهvahidrk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Sooogoool ، بهره ، امیر‌حسین ، [ SouL ] ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
(01-06-2017، 13:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طلاق حرام است 129f

هوراااااا
مااااااچ مــــــادری عاشقتممم Heart
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، [ SouL ] ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهره ، -Demoniac-
(01-06-2017، 13:28)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای مــــامـــــان شیواا کجااایی ک دخترت بیوه شد crying

زبونتو گاز بگیر .____.
بیوه چیه ._.\
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، Mïņ̃†êR ، بهره ، -Demoniac-
(01-06-2017، 13:30)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:28)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای مــــامـــــان شیواا کجااایی ک دخترت بیوه شد crying

جونم چی شد دو دقیقه رفتم اتک بزنم:N56:

اینا منو طلاق دارن میدن
بچمم ازم میخوان بگیرن crying

طلاقتو بگیر خودم یشوهر خوب برات پیدا میکنم 
بچتم میگیریم ازشون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
(01-06-2017، 13:31)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:30)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 117 [/img]

تو فقط سپاس جمع کن سپاس ندهvahidrk

نگاه به سپاس داده هام بکن مامانه انجمن اولیا
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، [ SouL ] ، -Demoniac-

طلاق حرام است 129f

درود ._.\
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، بهره ، -Demoniac- ، امیر‌حسین
(01-06-2017، 13:30)sogol.gl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا خداحافظ بعدا میام

خُدافِس دارلینگ
 سپاس شده توسط بهره ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
(01-06-2017، 13:30)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:27)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:26)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان طلاقو واجب میبینم :||||||||
الی بیا طلاق هانا رو امظا کن :/

طلاق حلام است ._.
فعلا حلاله :/

بعدا ک اوضاع درست شد باهم از دواج میکنین ._.

رو روحیه بچم تاثیر میذاره خو
من میگم بذاریم بعد امتحانا ک هلی امتحاناشو خراب نکنه بااشه؟؟
شمام چیزی بش نگید هااا بچم روحیش تضعیف شه اگم ازت پرسید بگو ی مسئله بین مادر پدرت بوده
چیکار کنم بسوزه دلم ک باید بخاطر بچم بسوزمو بسازم
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، [ SouL ] ، -Demoniac- ، Mïņ̃†êR ، بهره
(01-06-2017، 13:31)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طلاق حرام است 129f

هوراااااا
مااااااچ مــــــادری عاشقتممم Heart

تو که انقدر کشته مرده ی منی دیگه این حرفا چیه میزنی .___.
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، Mïņ̃†êR ، بهره ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 53 مهمان