امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(29-05-2017، 12:20)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:13)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل امتحانا همیشه پیش مطالعه نيازه ._.
+
کوری سپاساتو نميبينم ._.

سپاس دادم بهت كه صفحات قبل..!!
ب همه باید سپاس بدی ._.

با الهه قهرم..دعوام كرد  :|

(29-05-2017، 12:14)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:03)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره خیلی ممنونم....ولی هزار بار عوضش کردم و و حتی کامپیوترم پنج شیش تا مرورگر هم داره و همشونو امتحان کردم ولی خب نمیشهههههه crying ..حالا مهندس شما بفرست بقیشو بسپار به من از تلگرام کانال میوزیک بگیر بت میدن البته اگه با گوشی تو انجمنی Huh

اوکییی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irmp3.ir/downloadp/s/eyJjdCI6IkxkeG1Bb0Iyam1STzlKcVZTQUQvVVE9PSIsIml2IjoiYmFkMThmOTQ1ZTc0NjkxMDg3NmFi​MzI5MjUzODNmYWYiLCJzIjoiYzQzMmRjNzFmNjgyNzI4MCJ9.mp3

امتحان كن ببين چي ميشه..

ای دردت نگیره..مهندس زده بودی به خال ولی من گوش نکردم اخه بازم باید دانش کنم..نمیشه crying

ببين رو اون علامت پلي راست كليك كن..

نوشته سيو ويدئو از...

اونو بزن دانلود ميشه..
آفرین مهندس دان شد ولی خب بازش نمیکنه...بی خی خی باو خاله بیاد بش میگم واسم دان کنه خودش بلده

خالت چند سالشه؟؟ : )
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
آگهی
(29-05-2017، 12:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:17)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهر کردن گناهه :||
آشتی کنین ._.
همین الان :|

ادبياتش خوب نبود  :‌‌|
ماامانم تو اين چند وقت با اين لحن اينطوري حرف نزده بود  :/
+
اگ قرار باشه همه ثواب كنيم كه بهشت شلوغ ميشه ديگ...

بعضيا هم بايد بهشت نرن كه جهنم خالي نمونه  : )

کوروش واقعا فکر نمیکردم انقدر بد گفته باشم -__-
بذار پای اعصابِ خرابم

واقعا معذرت میخوام...
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط -Demoniac-
میگمااااا هر مسلمانی که از سه روز بیشتر قهر بشه از نظر دین کافر محسوب میشه
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
میدونم وقت امتحان تموم نشده!!...
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهره ، -Demoniac-
(29-05-2017، 12:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:17)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهر کردن گناهه :||
آشتی کنین ._.
همین الان :|

ادبياتش خوب نبود  :‌‌|
ماامانم تو اين چند وقت با اين لحن اينطوري حرف نزده بود  :/
+
اگ قرار باشه همه ثواب كنيم كه بهشت شلوغ ميشه ديگ...

بعضيا هم بايد بهشت نرن كه جهنم خالي نمونه  : )
تو باید جای من و الهه دختر میشدی :|
آخه ناز کردن تا چه حد :/ ?
اشتی کنید باو ._.
تو نميخواد جای من فتوا بدی :|
همه باید برن بهشت :>
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
(29-05-2017، 12:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:20)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:13)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس دادم بهت كه صفحات قبل..!!
ب همه باید سپاس بدی ._.

(29-05-2017، 12:14)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irmp3.ir/downloadp/s/eyJjdCI6IkxkeG1Bb0Iyam1STzlKcVZTQUQvVVE9PSIsIml2IjoiYmFkMThmOTQ1ZTc0NjkxMDg3NmFi​MzI5MjUzODNmYWYiLCJzIjoiYzQzMmRjNzFmNjgyNzI4MCJ9.mp3

آفرین مهندس دان شد ولی خب بازش نمیکنه...بی خی خی باو خاله بیاد بش میگم واسم دان کنه خودش بلده

خالت چند سالشه؟؟  : )
سالش کجا بود تازه دیروز به دنیا اومده25r30
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
میدونم وقت امتحان تموم نشده!!...
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac- ، ÆMÆշЇÑζ
(29-05-2017، 12:21)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث حل مشکلات کامپیوتره؟ :|

خر تو خره فعلا :|
حلال مشکلاتی ? :V
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، بهره ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(29-05-2017، 12:22)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگمااااا هر مسلمانی که از سه روز بیشتر قهر بشه از نظر دین کافر محسوب میشه

اینطورباشه من از بیخ کافرم
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، sogol.bf ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

ولي خوب الهه جان ميدوني داستان چيه؟؟!!
مث اين ميمونه ك من اينقد شيوا رو به عنوان يه دوست دوسش دارم ولي يهو يه حرفي بزنه كه كاملا انتظارش رو نداشتم..!!
خوب اون موقع قطعا بي توقعيم ميشه و ديگ سعي ميكنم كلا پاپيچش نشم...

اين داستان درباره تو هم صدق ميكرد..!!

يه سري توقعات بيجا : )

البته شايدم تو بد نگفته باشي..!! من خيلي عن اخلاقم : )

دوست ندارم ديگ راجبش حرف بزنيم..بيخيال.. ; )
 سپاس شده توسط بهره ، -Demoniac- ، sogol.bf ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(29-05-2017، 12:25)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:21)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث حل مشکلات کامپیوتره؟ :|

خر تو خره فعلا :|
حلال مشکلاتی ? :V

نع -.-
 x Better To Hurt by true than comofort by the lie x
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(29-05-2017، 12:24)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب همه باید سپاس بدی ._.

ای دردت نگیره..مهندس زده بودی به خال ولی من گوش نکردم اخه بازم باید دانش کنم..نمیشه crying

ببين رو اون علامت پلي راست كليك كن..

نوشته سيو ويدئو از...

اونو بزن دانلود ميشه..

خالت چند سالشه؟؟  : )
سالش کجا بود تازه دیروز به دنیا اومده25r30

شت...

چه مامان بزرگ فعالي داري O__O
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، sogol.bf

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 118 مهمان