امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(28-05-2017، 15:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:45)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:45)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:42)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:40)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| درسا ام دیگه :/
من بیش تر (:
چطوری ?  ._.

خداروشکر نفسی میاد و میره ._.
تو چطوری :') ؟
منم بد نیستم ._.
در حال فراهم کردن مقدماتم ..*

مقدماتِ چی ؟ ._.
میخوای باهم فراهم کنیم ?? ^_^ :|
مقدمات پارتی :/

آها میخاین خانوادگی پارتی بگیرید ؟
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، Maryam Farrokhy ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
(28-05-2017، 15:48)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:45)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:45)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:42)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر نفسی میاد و میره ._.
تو چطوری :') ؟
منم بد نیستم ._.

مقدماتِ چی ؟ ._.

پارتی فلش خوري بابا :|
البته من و پوتيو يذره داشتیم اینجوری شوخي میکردیم :|
ولی خب اگه شیوا اینا موافق باشن میتونیم مث دوران اهورا یه پارتی راه بندازيم ._.
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، мoвιɴα т ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 8

بچه های کلاسمون همین الان یٌهویی ‎(:‎
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، мoвιɴα т ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
(28-05-2017، 15:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عخي ._.
درس ميخونيد یا امتحان میدید ? :||
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(28-05-2017، 15:53)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:48)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بد نیستم ._.

مقدماتِ چی ؟ ._.

ولی خب اگه شیوا اینا موافق باشن  میتونیم مث دوران اهورا یه پارتی راه بندازيم ._.

میدونم فمیدم ._.
نمد والا اگه بشه ک خ خ خوب میشه (:
خب درسا جان خ خوشحال شدم امروز باهات صحبت کردم
من زیاد فلشخور انلاین نمیشم اگه دوست داشتی پیوی ایدی تلتو بده
اونجا باهم در ارتباط باشیم
خ دوست دارم باز هم باهات ح بزنم دیگه اگ خاستی حتما بفرس ایدیتو
خدافظی ^-^
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(28-05-2017، 15:57)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عخي ._.

درس میخونیم که امتحان بدیم :|
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
Either life nor alive is important to me...
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
(28-05-2017، 16:00)мoвιɴα т نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:53)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مقدماتِ چی ؟ ._.

ولی خب اگه شیوا اینا موافق باشن  میتونیم مث دوران اهورا یه پارتی راه بندازيم ._.

میدونم فمیدم ._.
نمد والا اگه بشه ک خ خ خوب میشه (:
خب درسا جان خ خوشحال شدم امروز باهات صحبت کردم
من زیاد فلشخور انلاین نمیشم اگه دوست داشتی پیوی ایدی تلتو بده
اونجا باهم در ارتباط باشیم
خ دوست دارم باز هم باهات ح بزنم دیگه اگ خاستی حتما بفرس ایدیتو
خدافظی ^-^
اکي !
فقط من ايدي ندارم شماره میدم ._.
خیلی وقتم هس ک آنلاین نشدم ولی بعد امتحانا میشم (:
خدافظ ژیگول :>
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
Our relationship, so complex
Found U while I was headed straight for hell in quest
You have no one to compare to
'Cause when I lie to myself it ain't hidden from U

I'm callin 'U ¶
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، Mïņ̃†êR
(28-05-2017، 16:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2017، 15:57)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عخي ._.

درس میخونیم که امتحان بدیم :|

یه جورایی میشه هر 2 گزینه :|
خدا قوت پهلوان ._.

منم دیگه میرم خدافظ همگی (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 161 مهمان