امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(05-04-2017، 18:40)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:06)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 17:55)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدر و دختر اینقد گرم گفتگو هستن که فراموشیدن سلام من رو بدن

سلام علكم حآج خآنوم..

(05-04-2017، 17:58)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخی الهی وای خدا

سلاین عسلم

شيوآ..

سؤال..فيزيك...سخت...من  : )
جانم بپرس
الآن ك ن...

بزار جمع آوری كنم يهويی...

گفتم بهت آمادگي بدم ⌒.⌒

بيشتر درباره حجم استوانه و نيوتونه...

مباحث رو مخ  : )
اوکی.اوکی حله

دخترم امشب مث اينك خيلي بي حال بودياا..

:/

شب بخير ..
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
(05-04-2017، 18:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:40)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:06)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 18:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علكم حآج خآنوم..

شيوآ..

سؤال..فيزيك...سخت...من  : )
جانم بپرس
الآن ك ن...

بزار جمع آوری كنم يهويی...

گفتم بهت آمادگي بدم ⌒.⌒

بيشتر درباره حجم استوانه و نيوتونه...

مباحث رو مخ  : )
اوکی.اوکی حله

دخترم امشب مث اينك خيلي بي حال بودياا..

:/

شب بخير ..

اره مریض شدم یکم 
دیشب رفتم سرم زدم 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
خداکنه مثل زلزله ۷.۴ ریشتری رودبار سال ۶۹ نشه ):
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
آفظ همگیییییییییی
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
میدونم وقت امتحان تموم نشده!!...
ولی....
خسته شدم...
شاهدِ ادامه ی بلایای طبیعی و مصنوعی در سال 96 هستیم :|||
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
(05-04-2017، 14:05)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو امد

اخ ببخشید اصن هواسم نبوده خالیش کردم کاری داری بگو داداچ

baz off shodi
(05-04-2017، 21:46)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 14:05)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو امد

baz off shodi

عمو تو رفت وامده Sleepy

(05-04-2017، 21:52)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 21:46)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو امد

baz off shodi

عمو تو رفت وامده  Sleepy

:cool: :cool: :cool: شاهی عشقی به مولا
(05-04-2017، 21:55)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 21:52)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو امد

baz off shodi

عمو تو رفت وامده  Sleepy

:cool:  :cool:  :cool: شاهی عشقی به مولا
عموی شاهیم دیگه :cool: :cool:
چش مایی

(05-04-2017، 21:57)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2017، 21:55)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو امد

baz off shodi

عمو تو رفت وامده  Sleepy

:cool:  :cool:  :cool: شاهی عشقی به مولا
عموی شاهیم دیگه  :cool:  :cool:
چش مایی

شاهی مدرسه چطوره؟؟کتک که نمی خوری ؟ Smile نیس یکم ریزمیزه ای
 سپاس شده توسط {HoSsein_83}

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان