امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(03-04-2017، 16:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دخترمووو میخوآآم :|

ای جاااااااااان Big Grin

(03-04-2017، 17:22)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 16:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دخترمووو میخوآآم :|

پدریههههههه:bighug:

(03-04-2017، 17:22)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 17:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 15:29)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 15:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بریم.نسخه بعد یا بمونیم3fsike

زود نیست؟

نه از نظرم سنگینه fly2

پ منتظر چی هستی...بزن برییییییییییییییییییییییییییم...ولی به شرطی که اون از500 مورد استفاده شود Big Grin
از چی استفاده شود؟؟؟:297:
گفتگو بعدی باید از 500 استفاده شود مث اینا نه که از200 استفاده کردیم بعدش ریختیم دور...جوری میگم استفاده شود انگار پوشک مای بیبیه Big Grin

(03-04-2017، 17:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 15:29)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 15:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زود نیست؟

نه از نظرم سنگینه fly2

(03-04-2017، 15:30)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکرشم نکن

بزار برسه دویست بعدش

امر دیگه عزیزم384

امر دیگه همین بود که گفتم500

ب نظرم پانصد کمه..پانصد هزار باشه خوبه؟؟؟
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
میدونم وقت امتحان تموم نشده!!...
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
منظورت پونصد صفه اس؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
اوره باو

یعنی تو واقعا فک کردی پوشک مای بیبیه؟؟؟Huh
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
ن هی داشتم فکر میکردم پونصد چیه ک میگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط sogol.bf ، ÆMÆշЇÑζ ، {HoSsein_83}
(03-04-2017، 17:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آآهاااااااااان...یه لحظه..اصل میدی؟ Big Grin
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(03-04-2017، 17:31)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2017، 17:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آآهاااااااااان...یه لحظه..اصل میدی؟ Big Grin

اوهووووووووم

شیوا هستم روابط عمومی فلش
22 اصفهان
Channel
 سپاس شده توسط sogol.bf ، ÆMÆշЇÑζ
خوشبختم ابجی:p318:

خب دیگه بریم
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
دلم واس دخترم تنگ شده ‎-_-;;‎
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
ای جااااااااااااااااااااان
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
سلام.خوبین
سه دسته ازآدمها راهیچگاه ازیادنبرید
کسانی ک درسختی ها یاری تان کردند
کسانی ک درسختی ها رهایتان کردند
وکسانی ک درسختی ها گرفتارتان کردند Blush

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان