امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【¤ گــفت و گــوی آزاد 300 ¤】

سلام داداش اوچیکه خوبی؟
استقلالی هستی؟
آگهی
شماطرفدار کدوم تیمی

(12-02-2017، 13:55)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداش اوچیکه خوبی؟
استقلالی هستی؟

اره خوبم شما خوبی
من بله استقلالی Tongue

اوهوم خوبم
ایششششششششش تو استقلالی پس
من پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپرسسسسسسسسسسسسسسسپوووووووووووووووولیییییییییییییییییییسم​ممممممم با افتخاااااااااااااار
اوهوم باشه
نیم ساعت دیگه بازیه

Big Grin وااااااااااااااااایی من که تیپ قرمز زدم
سحر دیوونه کوجایی؟
هانا من دقیقا کوجایی؟

【¤ گــفت و گــوی آزاد 300 ¤】 127
بیا اینم ترکیب تیمت
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی

از همین الان باشگاه پر شده بود دیدی؟
بیشتر قرمز بود

(12-02-2017، 14:05)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا اینم ترکیب تیمت
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی

اوهوم میدونم الان تو سایت پرسپولیسم خوندم
جای سه نفر خالیه نوراللهی عالیشاه و کمال کمیابی نیا Sad
به خاطر اینه
فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود بلیط فروشی دربی ۸۴ فقط آنلاین انجام می‌شود اما این اتفاق نیفتاد. ایراد بزرگ دیگر بلیط فروشی، خرید بلیط‌های طبقه دوم توسط پرسپولیسی‌هاست.

در جریان دربی ۸۳ هواداران استقلال مدعی بودند که بلیط‌های طبقه دوم زودتر از زمان اعلام شده در دسترس قرار گرفته و پرسپولیسی‌ها با خرید بیشتر بلیط‌های این طبقه، جایگاه آن‌ها را هم اشغال کرده‌اند.

حالا و تنها چند دقیقه  مانده به آغاز دربی ۸۴، هواداران استقلال بازهم مدعی هستند که بلیط‌های طبقه دوم زودتر از زمان اعلام شده در دسترس قرار گرفته و پرسپولیسی‌ها بیشتر بلیط‌های طبقه دوم را خریده‌اند.

گزارش‌ها از استادیوم آزادی نشان می‌دهد نسبت هواداران پرسپولیس به هواداران استقلال در طبقه دوم بسیار بیشتر است. Dodgy Dodgy

سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
خو دیگه مشکل خودتونه خخ
بله دیگه زودتر از زمان اعلام شده بلیط ها فروخته شد و این تقصیر ماست Dodgy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو و بحث آزاد(کشتی کج)
  سوال آزاد
  سوال آزاد
  " گفتگوی آزاد نسخه ی 272 "
Big Grin گفتگوی آزاد نسخه ی 270
  اتاق عاشقی عاشق هر شدی بیا دلیلشو بگو راحت باش ورود آزاد
  ژنتیک از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نی
  ایدز از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد لزوم بازبینی برای تغییرات صورت گرفته در این صفحه.نم
  گلبول سفید از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشت
  پادتن از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد این مقاله نیازمند تمیزکاری است. لطفاً تا جای امکا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان