امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【گفتگو آزاد 299 ™ 】

(23-01-2017، 23:14)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:12)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:10)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:08)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:05)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من وقتم 24ساعته ازاده ی تفریح سالم بهم معرفی کنید
هر کاری میکنم سر از انحراف در میارم :|

وااااا
خخ حتما خودتون منحرفین ک سراز کارای منحرف درمیارین
امممم خب کتاب بخونید چون من خودم رمان خون ماهریم
با دوستاتون تفریح برید پارک برید خلاصه ب هرنحوی خوش بگذرونید
ممنون بابت راهکارتون

خواهش
دیگ شرمنده اگ بدردت نمیخوره چون خودم وقت کم دارم اگ اضافه بیاد اینکارا رو میکنم

اتفاقا خیلی خوبه
ولی نت لعنتی همیشه وسوسه میکنه ک میگه بیا سمت من اونارو ول کن Big Grin
اره خب
ولی کارای واقعی و دنیای واقعی ی چیز دیگس
آگهی
(23-01-2017، 23:15)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:14)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:12)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:10)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:08)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااا
خخ حتما خودتون منحرفین ک سراز کارای منحرف درمیارین
امممم خب کتاب بخونید چون من خودم رمان خون ماهریم
با دوستاتون تفریح برید پارک برید خلاصه ب هرنحوی خوش بگذرونید
ممنون بابت راهکارتون

خواهش

اتفاقا خیلی خوبه
اره خب

ماکه تو این دنیای مجازی گم شدیم 
غافل از دنیای واقعی
وقتی به خودمون میایم ک خیلی دیره

(23-01-2017، 23:16)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:15)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون بابت راهکارتون

خواهش

اتفاقا خیلی خوبه
اره خب

غافل از دنیای واقعی

هیچوقت برای انجام هیچ کاری دیر نیس ممکنه از وقت اصلیش گذشته باشه ولی دیر نیس
درهرصورت موفق باشید
من برم ب مدرسه و بدبختیام برسم
شب خوش
(23-01-2017، 23:18)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2017، 23:16)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش

اتفاقا خیلی خوبه
اره خب

غافل از دنیای واقعی

هیچوقت برای انجام هیچ کاری دیر نیس ممکنه از وقت اصلیش گذشته باشه ولی دیر نیس
درهرصورت موفق باشید
من برم ب مدرسه و بدبختیام برسم
شب خوش

همچنین شما هم موفق باشید
شب خوش

بازم سلام

من رفتم باو اینجا کسی جوابمو نمیده Sad

من رفتم باو اینجا کسی جوابمو نمیده Sad
سلام....

سلام...
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
سلام...
【گفتگو آزاد 299 ™ 】 147

【گفتگو آزاد 299 ™ 】 147
سلام :|
Isn’t it lovely all alone??
سلااام
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان