امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

(27-08-2016، 16:36)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل اسمتو عوض کن تگ نمیشی |: :v

صابر عوض نکرد :|

_

بچه ها چقدر ************************ :||||
اون دوتا نقاشی آ ..
 بچه هه اومده میگه پارش کنم ؟ :| [ فقد میخواد کرم بریزه /: ]
آخرشم پارش کرد :|

@# αпGεʟ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، -Demoniac-
آگهی
(27-08-2016، 16:51)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم نمیاد اسم قبلیت چی بود |:
نه چرا یادم اومد |:
یه چیزی طولانی کمی مسخره تر از این یه چیز خوشگل بزار :v
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 158
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، girl of chaos ، ( lιεβ ) ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-
(27-08-2016، 16:51)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون خودکار من کو اینو بنویسمش |: 

-- +--(.. ) بگیر :|
 سپاس شده توسط girl of chaos ، Aiden Pearce ، Son of anarchy ، -Demoniac-
(27-08-2016، 16:52)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2016، 16:51)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه چرا یادم اومد |:
یه چیزی طولانی کمی مسخره تر از این یه چیز خوشگل بزار :v

میخوای ی چیز پیشنهاد بدی ؟ :|
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy ، -Demoniac-
برین گمشین دیگه رو هیچ کدومتون حس ندارم |:
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، girl of chaos ، -Demoniac-
(27-08-2016، 16:52)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخی :|||||||
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Son of anarchy ، Aiden Pearce ، -Demoniac-
(27-08-2016، 16:48)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمشو نیگا بندازی وسط حیاط بالانس میزنه بی سواد این چه اسمیه ب حروف یونانی نوشته |:
خودم میدونم:| 
یارو تو بجنورد ميره مدرسه تیزهوشان فک کرده نیوتونه:|
اول میخاستم با حروف عبری بنویسم ولی پشیمون شدم._.
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Aiden Pearce ، girl of chaos
(27-08-2016، 16:53)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-- +--(.. ) بگیر :|
خودکارتم عین خودته بزار پاشم خودم بردارم |:
(27-08-2016، 16:54)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای ی چیز پیشنهاد بدی ؟ :|

نه تازه کار خیر کردم فعلن نه ایشالا سه هفته دیگ |:

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، girl of chaos ، -Demoniac-
(27-08-2016، 16:54)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2016، 16:52)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه ._.
پرنسس پاییزی بود ! 

دخی واسه دوران نویسندگی بود ._.

هم صورتی بود ..

هم آبی ._.
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-
(27-08-2016، 16:54)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه غـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزل هم فک کنم بودا /: 
شایدم نه |: 
(27-08-2016، 16:55)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یارو تو بجنورد ميره مدرسه تیزهوشان فک کرده نیوتونه:|

الان کجات داره میسوزه کپسول رد کنم بهش ؟|: 

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، girl of chaos ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان