امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

شادی اتفاقا میگن گتاهکاره 
تیریون اعلام مبارزه میکنه اون یارو از دورن براش میاد تا بجنگه چون حریفش کوه هست کهمیخواد انتقام بگیره ولی دقیقا زمانی که اون یارو فک کرد کوه مرده بهش میگه اعتراف کن کوه میزنه زیر پاش و کلشو منفجر میکنه و حکم مرگ تیریون صادر میشه تا اینکه شبش جیمی میادو نجاتش میده میفرستش پیش سر لوراس ولی قبل از اینکه بره هم شی رو میکشه و هم پدرشو
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 143
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Apathetic ، -Demoniac-
آگهی
! Spoilers everywhere 
 سپاس شده توسط Apathetic ، Son of anarchy ، Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، girl of chaos
چ کنم خوسوال میپرسه باید ج بدم :|
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Interstellar ، Apathetic ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-
(26-08-2016، 22:33)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی اتفاقا میگن گتاهکاره 
تیریون اعلام مبارزه میکنه اون یارو از دورن براش میاد تا بجنگه چون حریفش کوه هست کهمیخواد انتقام بگیره ولی دقیقا زمانی که اون یارو فک کرد کوه مرده بهش میگه اعتراف کن کوه میزنه زیر پاش و کلشو منفجر میکنه و حکم مرگ تیریون صادر میشه تا اینکه شبش جیمی میادو نجاتش میده میفرستش پیش سر لوراس ولی قبل از اینکه بره هم شی رو میکشه و هم پدرشو
وای الان قلبم از سینه در میاد =\
جالب شد ! ولی گناهکار شناخته میشه ؟  Sad 
لعنت به وستروس و ادماش :|
جیم نجاتش میده چه خوب .. تنها تیکه ی خوبش ._. جیمی حرف تیریونو باور میکنه نه ؟ باید باور کنه >.<
دارم حرص میخورم !!
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، Son of anarchy
p329 p329 p329
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، -Demoniac-
باور میکنه از همون اول هم گفت که کار اون نیست 

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Apathetic ، -Demoniac-
(26-08-2016، 22:50)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور میکنه از همون اول هم گفت که کار اون نیست 

خب بهتر شد .. یکم بهتر شد !
خیلی حس بدی دارم . از اون دست ادمام که زیادی احساسین "متاسفانه"
واقعا ناراحتم .
از مرگ راب هنوز شوکه م ..
از مرگ جوفری خوشحالم ولی شوکه شدم ..
برای تیریون دلم میسوزه ..
از سرسی و باباش متنفرم :|
راجع به جیمی کنجکاوم ..
دلم میخواد برای سگ شکاری برای اریا برای جان برای برن و ریکان و برای کاتلین و راب گریه کنم  crying 
جای ند خالی ○_○
حرف زیاده ولی ببشتر از این کلمات همراهی نمیکنن ! ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، -Demoniac- ، Son of anarchy
اومدم نیلوفر
(26-08-2016، 23:04)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم نیلوفر

سلام خوش اومدی. 0___0

چطوری بیخواب؟ Undecided
سلام من خوبم تو از ساعت چن آنی؟؟ Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان