امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

(21-08-2016، 22:00)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:58)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی اگه اشکال نداره سوالات و فردا با کامپیوتر ج بدم الان با گوشی اومدم سختمه ! (:

هرموقع راحتی (:

جناب آقای با تربیت (:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 42

سپاس شده توسط -Demoniac- ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
خدافظییییییی:|||||||||
(21-08-2016، 22:00)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:58)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:16)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 19:30)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 19:25)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دخترا فقط 6 هفتا میشناسم 
پلاس بود تا وقتی اومد اینجا دعوا کرد با من :v
تو افق محو شد از اون روز |: 
اها :|
ن باو هنوزم هس -_-
دیدمش ی چن باری ..!
ب هر حال ! بهت میگن اژدها زیاد جو گیر نشو :|||

حاجی دعوا هاو کارای منو ندیدی که و گرن میفهمیدی چرا بم میگن D:
حاجی ؟
اولن من تا حالا مکه نرفتم :| ثانین اگه میرفتم میشدم حاج خانم :/
ثالثن از حاجی و حاج خانوم خوشم نمیاد !
بعدشم  من ن از دعوا خوشم میاد ن دوس دارم با کسی دعوا کنم !
ت هم فک نکن ک با دعواهات چهار نفرو میترسونی هنر کردی D:
+
علی اگه اشکال نداره سوالات و فردا با کامپیوتر ج بدم الان با گوشی اومدم سختمه ! (:

داره شوخی میکنه جدی نگیر
نترس باو (:
من از جنبه ی بالایی بر خوردارم D:
اینارم کلی گفتم ن از روی عصبانیت !
(:
 سپاس شده توسط Son of anarchy
اینجا کم کم هواش داره پاییزی میشه :|
صُب یخ کردم :|

اون یکیُ میخواد ک + باشه :/
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(21-08-2016، 22:04)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 22:00)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:16)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 19:30)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها :|
ن باو هنوزم هس -_-
دیدمش ی چن باری ..!
ب هر حال ! بهت میگن اژدها زیاد جو گیر نشو :|||

حاجی دعوا هاو کارای منو ندیدی که و گرن میفهمیدی چرا بم میگن D:
حاجی ؟
اولن من تا حالا مکه نرفتم :| ثانین اگه میرفتم میشدم حاج خانم :/
ثالثن از حاجی و حاج خانوم خوشم نمیاد !
بعدشم  من ن از دعوا خوشم میاد ن دوس دارم با کسی دعوا کنم !
ت هم فک نکن ک با دعواهات چهار نفرو میترسونی هنر کردی D:
+

داره شوخی میکنه جدی نگیر
نترس باو (:
من از جنبه ی بالایی بر خوردارم D:
اینارم کلی گفتم ن از روی عصبانیت !
(:

آخه مشکل اینجاست هیچکس فرق بین شوخیو جدیدشو نميفهمه:|||
(21-08-2016، 22:01)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:57)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:55)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:54)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:51)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشناسیش .

از بچه های قدیمه ؟-____-
مذکره ؟-___-
آره :/
 ن :/
رُکیُ میگم ..
اوووعه ، چ دور •_•
فروزن چ بلایی سرش اومد ؟
دگ بچها فعالیتی نداشتن . بخاطر تلگرام و اینا ..
فربدم ک کنکور داشت ! خلاصه بالاخره درش تخته شد !
اگرچه رکی ک خیلی وخت بود ن اینجا میومد ن فروزن ..

تا باشه ازین تخته شدنا-____-برا فلش ایشالا :|
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط -Demoniac-
اینا نمیخوان البوم بدن ؟ تابستون ک تموم شد :/
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، parmida.a
(21-08-2016، 22:03)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جناب آقای با تربیت (:

شاید باورش سخت باشه ولی باتربیت ترینشون منم ._.
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، parmida.a ، Son of anarchy ، -Demoniac-
(21-08-2016، 22:08)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 22:01)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:57)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:55)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 21:54)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بچه های قدیمه ؟-____-
مذکره ؟-___-
آره :/
 ن :/
رُکیُ میگم ..
اوووعه ، چ دور •_•
فروزن چ بلایی سرش اومد ؟
دگ بچها فعالیتی نداشتن . بخاطر تلگرام و اینا ..
فربدم ک کنکور داشت ! خلاصه بالاخره درش تخته شد !
اگرچه رکی ک خیلی وخت بود ن اینجا میومد ن فروزن ..

تا باشه ازین تخته شدنا-____-برا فلش ایشالا :|
من نمیخواسم بسته شه )):
هر از گاهی میرفتم چتارو میخوندم :|
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط parmida.a ، -Demoniac-
(21-08-2016، 22:09)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 22:03)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جناب آقای با تربیت (:

شاید باورش سخت باشه ولی باتربیت ترینشون منم ._.

حقیقته (:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 42

سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان