امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

(21-08-2016، 17:14)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کمپوتش مزه آستامینوفن میده فک میکنی سگیه :|

طعم دهنده زدن دیگه باز بدتر عوارضش بدتره |:
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 26
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، -Demoniac- ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
(21-08-2016، 17:14)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:13)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گریه کرد حالا |:

وقتی عکساشو فرستادم برات میفهمی |: 
عکس اون پسررو؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط -Demoniac- ، Aiden Pearce ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ
(21-08-2016، 17:15)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی بار گفتم :|

منم ی بار گفتم:|

قرار بود این خزا رو ترور کنیم:|||||
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، ḲℑℳℐÅ
(21-08-2016، 17:15)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با منی ؟ :|

عا باریکلا
چطو مطوری |: 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، ḲℑℳℐÅ
(21-08-2016، 17:13)اژدها :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر سرت مدیری مث تتلو داری مردمو به فحشا دعوت میکنی |: 
برم به صابر بگم ؟ :|

تو مدیریت اهورا و امیر کاریزما رو ندیدی ما جلوشونو میگرفتیم تا فوش ندن :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، -Demoniac- ، Aiden Pearce
(21-08-2016، 15:52)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 15:49)small rose نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنانم 

قابل مابل نداشت
ی حرفی بزن
اصل بده خوشگله خانم عکاس

قربانت من زهرام 16 سالمه 
Calming love is like the sun after raine Heart
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، -Demoniac-
(21-08-2016، 17:16)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس اون پسررو؟

نه عکس یکی از اون یازده تارو  25r30

حمید اسکرین میرگم از پ خ به پسره
کجا بفرستم ؟  25r30

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، ḲℑℳℐÅ ، -Demoniac-
(21-08-2016، 17:17)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:15)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی بار گفتم :|

منم ی بار گفتم:|

قرار بود این خزا رو ترور کنیم:|||||

من تا حدودی بشون اتک زدم -_-
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ḲℑℳℐÅ ، -Demoniac-
(21-08-2016، 17:17)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو مدیریت اهورا و امیر کاریزما رو ندیدی ما جلوشونو میگرفتیم تا فوش ندن :|

کاریزما رفیقم بود
اخرش چی شد ؟
منم مدیر بودم گفتم شت نخور یه بیب نگو هم گفتم بن شدم |:

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ḲℑℳℐÅ ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-
(21-08-2016، 17:18)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:16)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس اون پسررو؟

نه عکس یکی از اون یازده تارو  25r30

حمید اسکرین میرگم از پ خ به پسره
کجا بفرستم ؟  25r30

برا من بفرس:|||
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان