امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293

(20-08-2016، 15:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون پسره ند كه حرومي بودُ مي شناسي؟!!
جان بود اسمش!!
اون ميميره

ینی دو کلمه :

ف/ک یو :||||
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(: ...

(20-08-2016، 15:51)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2016، 15:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجا گفت و گو آزاده .. هر كي راجبه هرچي دوست داره مي تونه حرف بزنه

اگر واقعا هر کسی هر چیزی دوس داره بگه فک میکنی چی میشه اینجا ؟ 

خودتم مي دوني منظورم از هرچي چي بود..!
حداقل ما يه راهي واسه حرف زدن پيدا كرديم :|
قبلا كه همينم نبود (:
(20-08-2016، 15:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا كه همينم نبود (:
میشه بگی قبلا ینی کی ؟ 
بحث رو محدود کردین چون همگی در یه چیز مشترکین کس دیگه ای نمیاد 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293 185
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط *VENUS*
(20-08-2016، 15:51)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2016، 15:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون پسره ند كه حرومي بودُ مي شناسي؟!!
جان بود اسمش!!
اون ميميره

ینی دو کلمه :

ف/ک یو :||||

من از خودم خيلي راضيم (:
خب دقيقا اينجوري كه گفتم نمي شه..!
حرص نخور
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(20-08-2016، 15:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از خودم خيلي راضيم (:

اکیپم برقرار شه بت حمله میکنیم :| بترس ازم :|
از الان خودتو ترور شده بدون -_-
 سپاس شده توسط *VENUS*
(20-08-2016، 15:57)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2016، 15:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا كه همينم نبود (:
میشه بگی قبلا ینی کی ؟ 
بحث رو محدود کردین چون همگی در یه چیز مشترکین کس دیگه ای نمیاد 

حدودا يك سال اخير..(افتضاح بود)
تا جايي كه من مي دونم اصلا مفهوم بحث كردن يعني يه وجه مشترك بين خودتو بقيه پيدا كني و راجبش حرف بزنين!
خب فعلا اينم چيزي بود كه مي شد الان راجبش حرف زد. چيزي كه الان وجه مشترك ما بود همين بود..
و در واقع ما مجبور بوديم راجبه همين موضوع با هم حرف بزنيم
نه فقط الان بلكه هميشه همينجوريه
خيلي وقتا هم هست كه شما راجبه يه سري چيزا بحث مي كنين كه من نمي تونم توي اون بحث شركت كنم ( مثل همين بحث عاقد ازدواج شدن علي و دوستاش )
ولي اين دليل نمي شه كه من عصباني شم كه ..
WoW چه قد محترمانه حرف زدم -_-

(20-08-2016، 15:59)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2016، 15:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از خودم خيلي راضيم (:

اکیپم برقرار شه بت حمله میکنیم :| بترس ازم :|
از الان خودتو ترور شده بدون -_-

علي؟! |:
اكيپت كين؟؟ حميد و احسان ؟ -__-
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(20-08-2016، 16:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي وقتا هم هست كه شما راجبه يه سري چيزا بحث مي كنين كه من نمي تونم توي اون بحث شركت كنم ( مثل همين بحث عاقد ازدواج شدن علي و دوستاش )

این بحث فاجعه ترین افتضاح ترین و بدترین بحث توی تاریخ فلشخوره که بیان درباره ازدواج مجازی دونفر صحبت کنن
ولی 600 صفه درباره اینکه یه سریال چجوری تموم میشه فک نکنم برای کاربرا جالب باشه
بجث مشترک رو هم خودم میدونم تعریفش چیه 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293 185
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط *VENUS*
(20-08-2016، 16:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا از این سخن حکیمانه ای ک زدی مثال قحطی بود دخترم ؟ :hiccp:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Faust ، girl of chaos
(13-08-2016، 13:45)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 13:43)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ضایع واقعا کسی نی |:

چرا ضایع؟ :|

چرا کسی نباشه
⇜مَشْتے ⇝
☜گُنده تَر از زَمیــــــــن کِه نیســــتے…∅
☜هستے؟؟؟✓
☜زَمین با هَمِــــــه اوباهـَــــتِشّ…↺↻
⇩زیر پاے مَنه ⇩
✘پَسّ بِکـــــــِـشْ کـنِـــــار✘
(20-08-2016، 16:06)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بحث فاجعه ترین افتضاح ترین و بدترین بحث توی تاریخ فلشخوره که بیان درباره ازدواج مجازی دونفر صحبت کنن
ولی 600 صفه درباره اینکه یه سریال چجوری تموم میشه فک نکنم برای کاربرا جالب باشه
بجث مشترک رو هم خودم میدونم تعریفش چیه 

خب منم از شما ممنون مي شم كه بحث جالب تري برا صحبت كردن پيدا كني

(20-08-2016، 16:06)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا از این سخن حکیمانه ای ک زدی مثال قحطی بود دخترم ؟ :hiccp:

تنها چيزي بود كه يادم بود -____-
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، girl of chaos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان