امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293

(19-08-2016، 16:14)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازدواج منو تو سالیان سال ادامه پیدا میکنه:|||||||

پاچیدم پسر :V
 سپاس شده توسط Fake Girl ، Son of anarchy ، ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac-
آگهی
(19-08-2016، 16:13)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:11)rose2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه امیر مگه جز جنجال بر پا کردن کار دیگه ای هم بلد بود؟
ازدباجم کرده؟ 25r30

تو مال هر کیو خوندی ب یه هفته نکشید |=
از بس که نحسی \:

بزار بشمارم ..
اول مهناز بود .. بعد مونا بود .. بعد سوگند بود .. بعدشم ک نمیشه گفت ..
هستن زیاد بودن .. با سوگندشو من خوندم !

کیا رو هم ب همسری برگزیده بود ._.*
درسته کلا هیچ چیزش ب درد نمیخورد ولی تو همسر یابی خیلی خوش سلیقه بود |:
فقط سوگندو خوندی \:
بقیه رو کی خوند؟

(19-08-2016، 16:14)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:11)rose2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:08)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:07)rose2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو تو هیچ محضر خونه ای راه نمیدن |:

من 2 بار سابقه عاقدی دارم ..
یه بار امیرکاریزما یه بارم آرش ..
عروسا رو نمیگم شر میشه :V
عه امیر مگه جز جنجال بر پا کردن کار دیگه ای هم بلد بود؟
ازدباجم کرده؟ 25r30

تو مال هر کیو خوندی ب یه هفته نکشید |=
از بس که نحسی \:

ازدواج منو تو سالیان سال ادامه پیدا میکنه:|||||||
من خودم شوور دارم -_-
تازه تو بچه ای |:
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac-
(19-08-2016، 16:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:07)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:
+
آرمی وقتی بی خبر رفتی دلم می خواست خفه ت کنم
کجا بودی؟-_-

سلام(: عشق!
معتاد شده بودم رفتم افغانستان مواد جابه جا كنم
با احسان رفته بودی؟D:
جات خالی بود._.*
 سپاس شده توسط esiesi ، ÆҐÆŠĦ ، *VENUS* ، -Demoniac-
(19-08-2016، 16:07)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:00)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 15:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

باع .. 

تازه برکنار شدی که .. الان باید بیای ؟

اسمتو بگو (:
ك**م داره مي سوزه !!
البته ببخشيد..
افغانستان بودم-_-

طالبان بهت تعرض کردن ؟ :| 

به کار بردن این دو جمله ت کنار هم اشتباه خیلی بزرگی بود که مرتکبش شدی :| 

ربطي به تعارض نداره-_-
اين يك اصطلاحه علميه! وقتي از به خاطر يك كاري خيلي عصباني مي شي يا حسودي مي كني مي توني اين اصطلاح رو به كار ببري:|
يكم كتاب بخون
 سپاس شده توسط esiesi ، ÆҐÆŠĦ
(19-08-2016، 16:16)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مال وسطشه اسکل :| 
خطبه : 
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم ، قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم : النکاحُ سنتی و من رقب بالسنتی فلیس منّی 
دو شیزه محترمه ی مکرمه بانو ***** آیا وکیلم شمارا در قبالِ مهریه ی یک جلد کلام الله مجید ، یک دست آینه و شمعدان ، یک شاخه نبات و ** سکه ی تمام بهار آزادی به عقد دائم موکل خودم ، جناب آقای **** درآورم ؟ آیا وکیلم ؟ 
و ... 

دادا عقدای فلشخوری فرق داره :|
دو طرف عجله دارن باید سر و ته قضیه رو هم بیاری -_-
 سپاس شده توسط esiesi ، Son of anarchy ، ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac-
(19-08-2016، 16:12)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:09)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:01)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 15:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نويسنده ورزشي ندارين هنوز(:
عجب!!

چون تو نویسنده ش بودی کسی سمتش نمیره :| 
غسل واجبه :| 

كسي زورش نمي رسه .__.
من ديگه با تو حرف نمي زنم.__. هنوز همون عنتري كه بودي هستي
مخصوصا الان که با طالبان تمرین کردی و زورت بیشتر شده :7 
ولی تو یه بوزینه ی کاملا جدیدی :| 

(19-08-2016، 16:07)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:
+
کجا بودی؟-_-

گفت که :| 
افغانستان بوده |: 
طالبان بهش تعرض کردن :| 
تو کجا بودی؟-_-
کار و زندگی تموم شد؟:|
زندگی میکردم :| 
نه ، از بیکاری اومدم ی سر بزنم :| 
(19-08-2016، 16:15)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:12)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی بیا مشهد دو دست لباس و عبا و عمامه بگیریم ، بریم حرم تو رواق دارالحجه ، خطبه عقد ازواج جوان رو قرائت کنیم :| 
خیلی پولِ خوبی میدن ناموسن :| 
تازه نهارم بهت میده آستان قدس :| 

خداوکیل ؟
فردا مشهدم :|

خدا شاهده :| 
فقط باید یکم ریش بذاریم  :/ 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293 164
 سپاس شده توسط sober ، ÆҐÆŠĦ ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-
(19-08-2016، 16:09)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:01)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 15:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نويسنده ورزشي ندارين هنوز(:
عجب!!

چون تو نویسنده ش بودی کسی سمتش نمیره :| 
غسل واجبه :| 

كسي زورش نمي رسه .__.
من ديگه با تو حرف نمي زنم.__. هنوز همون عنتري كه بودي هستي
مخصوصا الان که با طالبان تمرین کردی و زورت بیشتر شده :7 
ولی تو یه بوزینه ی کاملا جدیدی :| 

سلام (:
+
کجا بودی؟-_-

گفت که :| 
افغانستان بوده |: 
طالبان بهش تعرض کردن :| 

خفه شو
 سپاس شده توسط esiesi
(19-08-2016، 16:17)rose2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط سوگندو خوندی \:
بقیه رو کی خوند؟

بقیه مدل اروپایی بود بدون عقد :||||
 سپاس شده توسط Fake Girl ، ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac-
(19-08-2016، 16:20)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:17)rose2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط سوگندو خوندی \:
بقیه رو کی خوند؟

بقیه مدل اروپایی بود بدون عقد :||||
صیقه ی چند روزه؟ \:
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-
(19-08-2016، 16:17)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:
+
کجا بودی؟-_-

سلام(: عشق!
معتاد شده بودم رفتم افغانستان مواد جابه جا كنم
با احسان رفته بودی؟D:
جات خالی بود._.*
من برزیل بودم :| 
تو کازینو ها ، کاباره ها ، فستیوالا ، کارناوالا و بار های سراسر برزیل میرفتم که اگه از بچه های کاروان المپیک کسی بود ببرمش دهکده المپیک ک کارای بد نکنه :| 
(19-08-2016، 16:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:07)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:00)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 15:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

باع .. 

تازه برکنار شدی که .. الان باید بیای ؟

اسمتو بگو (:
ك**م داره مي سوزه !!
البته ببخشيد..
افغانستان بودم-_-

طالبان بهت تعرض کردن ؟ :| 

به کار بردن این دو جمله ت کنار هم اشتباه خیلی بزرگی بود که مرتکبش شدی :| 

ربطي به تعارض نداره-_-
اين يك اصطلاحه علميه! وقتي از به خاطر يك كاري خيلي عصباني مي شي يا حسودي مي كني مي توني اين اصطلاح رو به كار ببري:|
يكم كتاب بخون
آرش جیش کنه به اصطلاحات و منطق و کتابای تو :| 
(19-08-2016، 16:18)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 16:16)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مال وسطشه اسکل :| 
خطبه : 
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم ، قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم : النکاحُ سنتی و من رقب بالسنتی فلیس منّی 
دو شیزه محترمه ی مکرمه بانو ***** آیا وکیلم شمارا در قبالِ مهریه ی یک جلد کلام الله مجید ، یک دست آینه و شمعدان ، یک شاخه نبات و ** سکه ی تمام بهار آزادی به عقد دائم موکل خودم ، جناب آقای **** درآورم ؟ آیا وکیلم ؟ 
و ... 

دادا عقدای فلشخوری فرق داره :|
دو طرف عجله دارن باید سر و ته قضیه رو هم بیاری -_-

سرعت ؟ |: 
copy + paste :| 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293 164
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان